2 Ocak 2012 Pazartesi

MİM: Yeni Yıla 12 Dilek


Sevgili blogger arkadaşımız Selocannn, Kore'nin Renkleri adlı bloğun yazarı tarafından mimlendim:) 2011'in son aylarında iyiden iyiye bir kopuş yaşadım o nedenle pekçok mim i aklımda tutamadım:( Bu mimi bir başka arkadaşımızda bana pasladıysa ne olur kusuruma bakmasın, yorumla ben de mimlemiştim derse pek memnun olurum:) Mim'in konusu yeni yıl yaklaşırken 12 dileğinizi sıralamanız. Bazı arkadaşlar ay ay sıralamış işin özü neydi takip edemediğim için ben maddeleyeyim diyorum. Aslında 12 fazla gibi ama insan istemeye başlayınca bırakın 12'i 12bin bile diler insanız işte bitmez istekler:) Haydi başlayalım bakalım:)
1)Yüreten deli gibi istediğim, 2012'nin ilk haftaları en kritik anlarını yaşadığım atama bekleyişinde nihayete erip atanmayı istiyorum. Mümkünse Aydın olsun:)
2) Duydum ki şans oyunları devretmiş eee artık biri de beni bulsun, devretmiş büyük ikramiyelisinden olsun:) İstedik mi tam isteyelim dimi:)
3) İngilizce de şakımak istiyorum, artık şu önyargılarım son bulsun şakır şakır derdimi de aşkımı da anlatabileyim:)
4) Sağlıklı kalayım, ayağımın ağrısı ve diğer bir iki problemim hallolsun. Sağlık hakkaten de insanlar için en temel ihtiyaç. 2011'de sağlık adına çok sınav atlattım:(
5) Huzur, huzurlu olayım ve huzurumu koruyabileyim. İnsanın kafası zaten binlerce şeyle istese de istemese de meşgul olurken huzur en önemli ihtiyaç yaşamın dengesi.
6)Bekleyen kitaplarım bitsin, bekleyenin en az 5 katı kadarını da alıp okumayı diliyorum. Kitapssız kendimi ot gibi hissediyorum.
7) Planlanan kuzen düğünün yanında en az 2 akrabam ve yine en az 2 arkadaşım daha evlensin hatta buna aile fertlerini de dahil edebilirim :))
8) İstediğim fiziğe kavuşmak istiyorum. Bu uğurda da çok çabaladım devam ediyorum TAŞ olayım işte Taş :))) Herşey Jung Woo için:)) Ruhumun şahaneliği alnımda yazmıyor napayım:))
9) Yunanistan- İtalya- Fransa- ABD gitmek istiyorum. Maşallah ne kadar papaz olduğumuz ülke varsa saydım:) Ama bu ülkelere gitmek için sağlam düşlerim var:))
10)Jung Woo Sung ile tatillerimden birinde karşılaşmak istiyorum, iki fani sadece biz ve kimliksiz birbirimizle olalım istiyorum. Devamı bana kalsın:))
11)Bu yıl arkadaşlarımla bol bol görüşüp hasret giderdiğim, gezdiğim güzellikleri paylaştığım bir yıl olsun.
12) En büyük hobilerimden biri olan mutfak konusunda birbirinden kıymetli ahçıların eşsiz tadlarını öğrenebileceğim workshoplara katılmak istiyorum.
Tarih84

8 yorum:

Joey Potter dedi ki...

Ruhunun güzelliği alnında yazmıyor. Doğru bir düşünce :) Bunu hatırlamalıyım sık sık :) Benim düğünüm olsun Gong YOO ile belki ben senden önce evlenirim Jung Woo ile benim düğünümde tanışırsın :))

tarih84 dedi ki...

Joey Potter: koptum gece gece ma öyle değil mi hangimizin alnında ne olduğu yazıyor dimi:) ahh bebeğin ne olur evlen hayırlara vesile ol emi:))

Miss_Nefertiti dedi ki...

@LaFea Hayal kur hayal =) Gong benimle evlenecek. Hayırlısıyla Woo Sung ile Tarih84'ü ben başgöz edeceğim :D euheuehuehuehueh (buradaki gülüş KDG)

selocann dedi ki...

Gerçekte Jung Woo Sung ile tanışsan, diğer dileklerin umurunda bile olmaz hahahaa :D

İnş ilk gerçekleşir dileğin ataman olur, diğerleri de peşi sıra gelir:D

Mutlu yıllar ^^

tarih84 dedi ki...

Miss_Nefertiti: valla şekercim o aranızdaki mesele ben karışmam:)) Bnei Jung Woo ile başgöz kim edebilecekse tez vakitte evlene:))

tarih84 dedi ki...

Selocannn: aminnnnnnnnn:)) süpper diledin:)) Bencede ilk dileğile açılış yapayım devamı da gelsin Jung woo benim olsun:))

hikaruivy dedi ki...

istemişken tam isteyelim kısmı süperdi :D eğer o gerçek olursa öğretmenliği hobi olarak yaparsın, canın istedi mi kore'ye gidersin, jung woo'nun olduğu ortamlarda takılır mutlaka tanışırsın onunla :D o yüzden ben de büyük ikramiye kazanmanı canı gönülden diliyorum çingum, bu sayede multimilyoner bi arkadaşımız olur bizim de! :D (bak ama hepimizi kore'ye götüreceksin, söz mü??) :D

tarih84 dedi ki...

hikaruivy: şimdiden seni kişisel tercümanım yaptım bile:)) biletler masraf benden gezeriz bolbol valla keşke çıksa ne harika olurdu mesleğimi ruhumu doıyurmak parayı da gönlümü doyurmak için harcardım:)