31 Ocak 2012 Salı

Jung Woo Sung o ne o? Bir rol bu kadar içselleştirilmezki! Padam Padam

Hayallerimi çalmışlar, almış kaçmış insafsızlar, göz yaşlarım çocukluktan miras bana ... inanmış aldanmışım karanlıktan korkmazmışım ... karlar yağar bahar dallarıma günüm gecem karıştı göz yaşıma... yeter yeter dünya düşman mı bana yeter bunlar reva mı bana offff ( Demet Sağıroğlu)
Padam Padam dizisi canıma okudu bu bu nedir bu? 
İnsafınız yok mu sizin? 
Yazılır mu bu sahne çekilir mi bu kare oyyyyy oyyyy
Çalınmış balayı sahneleri telif hakkı istiyorum, hayallerimi çalmış Allahsızlar.
Jung Woo Sung bak böyle olmuyor, evrene mesaj gönderdim bir türlü dönmüyor, kpss den de umut yok nasıl olacak bu iş biz nasıl karşılaşacağız off ben bir yol bulamadım iş sana düştü aç şu telepati kanallarını!
Bir iki bir iki iletişim kontrol aşkım beni duyabiliyor/ hissedebiliyor musun? s.o.s acil aşk çıkmazıma el atacak aşk tanrısı aranıyor s.o.s. Rabbim duy sesimi ne olur.
Sen ol diyince olduransın, hayırsızı hayırlaya dönüştürebilensin, isteyene kapılarını açan dileyeni mükafatlandıransın. Sana sığındım inandım Rabbimmmm.
Tarih84

5 yorum:

MakinoSev dedi ki...

çok fenaymış ama bu ya :S ne diyeyim, Allah sabır sabır versin canım :)

Joey Potter dedi ki...

Ha ha ahhhh kınalı kuzummmm :) Yazık günah sana ama hepsi kurmaca bunların öyle düşün. O kızın yerinde sen olacaksın bir gün :) Bence senin evrene gönderdiğin mesaj gitmişde yanlış yerlere ulaşmış. Adres şaştı tekrar denemek lazım :) Kızda pek çirkin anacımmmmm :P Saçını yolalım istersen katli vaciptir listesinde öne alalım :)

Cevver dedi ki...

Ayyyyyyyyyyy canım baktım baktım bi daha baktım.Seni teselli edecek söz bulamadım.Sustum gidiyorum.Allah sabır versin :))

masalevi dedi ki...

bu kadar seven bi kalbi Allah sevdiğinden mahrum bırakmaz, en yakın zamanda ikinizi kavuşturur inşallah:)

tarih84 dedi ki...

Makino Sev: aminnnnnn.

Joey Potter: yolmayalım kızı bence güzel de kızın adresi şaşmış onu başka oppalara yönlendirmeli:)) o evrene birkaç söz ettim okun yöne ülbet aban dönecek dönmeli dimi:)

Cevver: aminn sabır versin sonrasında aşkımı bana versin dimi:) çok seviyorum kahretsin.

masalevi:amiiiinn azından bal damlıyor bal :)) feci mutlu ettin beni:)