13 Aralık 2011 Salı

Yılbaşı Yaklaştı, Yeni yıl Heyecanı Sardı Mutfakları

Yeni yıla girmemize sayılı günler kala çarşı pazar sokak mekanlar derken blogları da aldı bir telaş. Bir yılın iç hesaplaşması, biriken yazıların yetiştirilmesi alışveriş gez toz derken yorgun düştük. Ben iç hesaplaşma yazılarıma daha başlamadım sanırım son hafta el atabilirim. Bu yıl kendime yılbaşı hediyesi olarak bir yemek kursu düşünmüştüm, kurs derken workshop. Swis Otelde karar kılmıştım malesef gerekli sürede başvuru yapamadım, kararsız kaldım:( Yeni yılın ilk aylarında yapılacaklar listeme ekleyeceğim. Bloglar derken neler yemeli nerelere gitmeli neler giyinmeli turunda dikkat çekenlerde ilk sırayı indirim yayınlayan bloglar sonrasında yemek blogları aldı. Misss gibi yeni yıl heyecanı sofralara taşınmaya başlanıldı. Ben de ilk yeni yıl temalıu kolajımla sıvadım kolları. Bu akşam yeni yazılarımla başlayacağım bakalım. 
Tarih84

6 yorum:

Tibetin annesi dedi ki...

heyecanını severim böyle zamanların. hazırlıklar, yeni beklentiler, yeni umutlar... hem böyle olmalı hayat aslında, içinde hep bir heyecanı barındırmalı. ama biz inatla rutine bindirip, sonra da şikayet ediyoruz...

Syhn dedi ki...

yılbaşını geç daha bugün ne yapacağımdan emin değilim blog gezintisi yapıp ne yapacağıma karar vermeliyim :D

kolaj iç açıcı ;)

tarih84 dedi ki...

Tibetin annesi: çok haklısınız, ben de heyecan ve umut dolu günleri seviyorum hayatın anlamını kavradığımı hissediyorum.

Syhn: Allah seni sen bir anda 5 şey yapacak kadar beceriklisin:)

Hayat Cafe Tarifleri dedi ki...

İnsanın içi kıpı kıpır yapan bir heyecan dimi ?
Bloğuna bayıldım
sevgiler canım

Baharatın Kızı dedi ki...

Bende çok heyecanlıyım.Arkadaşlarımızın evinde toplanıp güzel mamalarımızı hazırlayıp geçireceğiz kısmetse yeni yıl gecesini.Sevgilerimle cnm.;)

tarih84 dedi ki...

Hayat Cafe Tarifleri: teşekkür ederim, geriye sayım başladıkça içimiz daha bir kıpır oluyor:)

Baharatın Kızı: oğğ o sofra kimbilir nasıl olur, eğer evde geçirmeye karar verirsem ben de senin süpper hediyeni geçiricem ayağıma:)