21 Aralık 2011 Çarşamba

Yeni yıl / Yılbaşı Hediyelerimi Almaya Başladım

Baharatın Kızı'ndan süpper hediye:)) Çok çok sevdim yazının sonunda hikayesi sizleri bekleyecek. Şimdilik şu kadarını diyeyim hediyeme BAYILDIMMMM! :))
Murat Özkan'ın yazdığı Kimyager adlı kitap hediyesi beni yine çok memnun etti. Bence kitabın iyisi kötüsü olmaz ne tür ne dönem ne de karakterlerin yaşam stili. Mutlaka size söyleyeceği bir mesaj vardır. Şimdi neden böyle söylüyorum diye şaşırabilirsiniz. Kitabı daha elime alamadım. Tanıtım yazısı ilgimi çekti bir anlam arayışı ve bilinmeyenler serüveni gibi. Merak ediyorum, okuduğum zaman sizlerle yeniden paylaşacağım.
Bu kitap yazarı tarafından adresime gönderildi, sağolsun bizzat imzalamış ve iyi dileklerini de eklemiş. Kitaplığımda ayrı bir öneme sahip olacak:) Sizler de bu kitabı okumak istiyorsanız Murat beyin twitter adresinden takip edin, ara ara kitabı takipçilerine hediye ediyor. TIKTIK
NIVEA: Sevgili Nıvea bizzzat arayınca çok şaşırdım ve önemsendiğimi görünce sevindim. Öncelikle ince davranışı için teşekkür ederim. Neyse adresimi verdim ve kargom geldiğinde önce şaşırdım. yıllarca bildiğimiz gece mavisi teneke krem kutu formunda gönderilmiş. İçinden de birbirinden iyi ürünler çıkmış. Dudak koruyucusunu buz dolanına koydum ilk bahara saklıyorum:) Şimdi çantamda yine niveanın çilekli kremi var:) Bal özlü onarıcı bakım kremini annem direk çantasına attı:) Küçük olduğu için rahatlıkla taşınıyor. Ve son ürün yine yaş grubu ve ihtiyaç açısından annemin oldu. Özellikle yorgunluğunu üzerinden atamayarak uyandığı sabahlar göz çevresine Q10 Plus kırışık karşıtı göz çevresi rolonunu aldı.
Yeniden Çok çokkkk sevdiğim hediyeme dönelim:
Geçenlerde bloggerlar olarak toplaşıp Çiğdem Hanımın evine gitmiştik. İnanılmaz keyifli saatler geçirdik. O güzel güne dair daha sonraki yazımda anlatmayı seçip yılbaşı detayına geçmeliyim:) Yeni yılın heyecanı içerisindeyim malumunuz:) Bloggerlar aramızda çekiliş yaptık, kim kime çıktı bilmiyorduk. Ben fazla tanıma fırsatı bulamadığım bir arkadaşa hediye aldım ve biraz klasik bir hediye seçtim:( Henüz tanıyalı fazla olmasa da sıcaklığı ve neşesi ile içimi ısıtan sevgili arkadaşım Baharatın Kızı bana hediye almış. Görünce bayıldımmmm! Bir insan beni bu kadar iyi tanımış olabilir, bir süredir nette ev patik/ayakkabısı resimlerine bakıyordum seçemiyordum. Derken Twigy markasının çok tatlı bir ürünü ile karşılaştım.
O gece hemen ayağıma geçirdim:) Hemen hemen hergün mutlaka giyiyyorum. Keyif saatlerimde, krem rengi olduğunda iş yaparken bir ev kazasına uğrasın istemem.
Farkında mısnız ne kadar çok fotoğraf çekilmişim napayım çok sevdim:) Özellikle rengi tam benlik ben bu tarz durgun sade renkleri severim. Mesela pudra renklerine bayılırım, su yeşili, yavru azı, toz sarı, beyaz, krem renkleri favorimdir. Yeniden Baharatın Kızına teşekkür ederim:) Bir sonraki yeni yıl temalı yazım da kendime aldığım yılbaşı hediyeleri olacak:)
Tarih84

7 yorum:

Ege dedi ki...

Hepsi de çok güzel, güle güle kullan canım :)

Baharatın Kızı dedi ki...

Güle güle kullan canım benim çok yakışmış gerçekten mutlu olduğuna bende çok memnum oldum.Kocaman ve sıcacık sevgilerimi gönderiyorum...

birdutmasali dedi ki...

MUTLU MUTLU, SAĞLIKLA, KEYİFLE GEZİN-ISIN DOLAŞ :=))

tarih84 dedi ki...

Ege: teşekkür ederiiimm =))

Baharatın Kızı: canımm benim gerçekten de çok beğendim sanki zihnim okunmuş gibi oldum:)

bir dut masalı: teşekkür ederimmmm:))

Betulove dedi ki...

Ev botları çok sevimli :) Bir de kitabı çok merak ettim. bitirince kiapla ilgili bir post hazılrlarsan cok mutlu olurum :)

şekerinmutfağı dedi ki...

hepside harika canım, güle güle kullan hepsini :)

tarih84 dedi ki...

Betulove: kitabı okur okumaz mutlaka tanıtım ve bende bıraktığı izlenimler olarak yazacağım.

şekerin mutfağı: teşekkür ederim sağolasın:))