31 Aralık 2011 Cumartesi

Yeni Yıl Yeni Umut 2012

Bir yıl biter, biten yılın ardından yenisi başlar. Hayat bitişler ve bitişin ardından yeni başlangıçların toplamı değil midir zaten. 2011'e çok umutlu başladım. Bir üniversite daha bitirmiş oldum, birçok alanda öğretici ünvanlı mesleğime artısı olan kursları bitirip sertifikalar aldım. Bir kpss daha atlattım. Şuanda hala gerçekleşme umudu olan bir proje geliştirip sunumlarımı yaptım. Ciddi bir ameliyat geçirdim ve hayatımın akışını baştan sona değiştirdim. Güldüm ağladım sevindim kırıldım umutlandım dibe çakıldım bunların toplamında 2011'i tamamladım. Ciddi kararsızlıklar yaşadım, odaklanma sorunu yüzünden dizi film izlemeye ve kitap okumaya ara verdim. Hayatımda kitap okuma eksikliğini derinden hissedip vicdanımı çokça sızlattım:( Değişmeyen tek şey içimdeki AŞK ve bu aşka dair düşlerim. Yılbaşı komseptli birçok kolaj yaptım sildim:( İlk kolaj yeni yıla açılan umudumun kapısı olsun istedim.
Wish list hazırlamak istedim, geçen yılın listesinin eksi artı tablosu ona bile üşendim, içimde birşeyler soldu ama korkmayın daha ölmedi. Üzerimdeki durgunluğu atıp eski canlılığıma kavuşmayı diliyorum. Listede değişmeyen tek şey öğretmenliğe resmi şekilde başlayabilmek ve Jung Woo Sung ile evlenmek arzusu.
Hayatın kontrol edilemez durumlarını daha kabullenir oldum. Artık kabulllenmek zorunda kalmayacağım güzelliklerle çevreli sağlıklı mutlu aşk dolu kadrolu paralı leylek havada gezen zayıf enerjik bol kitap okunan ... liste bitmiyor yine istiyorum işte:)
Yeniyıl siz ne istiyorsanız onu getirsin diyerek yazımı noktalıyorum. 2012 ilk haftalarda 2011 den ne kadar mim yazı kitap varsa bitireceğime de sözümü vermiş oluyorum:) Sevgiler.
Tarih84

11 yorum:

Cevver dedi ki...

Elimde sihirli bir değneyim olsa ya da gerçekleşecek bir kaç dileğim.Değneğimi mutlaka senin için de kullanırdım.Eğer dileklerim olsaydı birini senin için kullanırdım.Öyle içten diliyorsun ki ama ben senin için dua etmekten başka birşey yapamıyorum.Güzelcim umarım yeni yıl yeni umutlarını gerçekleştiği en güzel yıllardan biri olur.Allah gönlüne göre versin.Sen Allah'tan istemeye devam et canım.Bir bir gerçekleşecek hepsi.Gerçekleşmeyenlerin de senin için hayırlı olduğunu yaşadıkça anlayacaksın.
Sen elinden geldiğince çalış,çabala.Gerisini Allah'a havale et.
Nanın noıi henbukheşipoyooooo :))

mavi dedi ki...

Her şey gönlünce olsun canım. Sende bu olumlu duruş bu güzel gülüş oldukça da olur zaten inanıyorum ben. Bide bir an önce mesleğine kavuşmanı istiyorum taa gönülden. Senin gibi hak edenler varken okulların öğretmen odaları huzur evine dönmüş durumda.

j.d. dedi ki...

Umarım istediğin her şey olur, mutlu huzurlu harika bi yıl geçirmen dileğiyle ^^

mydestiny dedi ki...

Mutlu yıllar PudraTozu:)

Umarım tüm güzelliklerin seni bulacağı bir yıl olur. Ve inşallah bu yıl mesleğini yapabileceğin bir yıl olur.

İyi yıllar:)

Syhn dedi ki...

listene çizikler atarlar yeni maddelerde ekleyeceğin bir yıl olmasını diliyorum sana ;)

aşk dolu, başarı dolu, huzur dolu..

Miss_Nefertiti dedi ki...

Yüreğimizle istediğimiz tüm güzellikler bizim olsun. ♥

Kaderde ne yazar bilemem ama umarım kaderinde dilediğin meslekte sevdiğin adam Jung Woo Sung ile yaşlanmak olsun :)

Nice uzun seneler 31 Aralık'ta hep beraber olmak dileğiyle.

Joey Potter dedi ki...

Mutlu Yıllar canım. Sağlıkla geçen bir yıl olsun. Bütün dileklerin gerçek olsun. Yine beraber olalım :) sen yine renkli yazılarınla bizi keyiflendirmeye devam et :)

MakinoSev dedi ki...

Bu sene şans da bereket de yanında olsun. Bir ömür sağlıklı ve huzurlu seneler görürsün inşallah :)

yeni yılın kutlu olsun :)

tarih84 dedi ki...

Cevver: Söylediklerine katılıyorum bazen öyle bir an geliyor ki iyi ki olmamış diyebiliyorsun, inşallah bu istekler birgün gerçekleşir ben de mutluı olmak istiyorum. O güzel yüreğinde bana da yer ayırdığın için çok teşekkür ederim:)

mavi:amin canım aminnn inşallah yeni yılda mesleğime kavuşurum.

j.d: teşekkür ederim:)

mydestiny:aminnnnn inşallah:)

Syhn: oh ohh ne güzel aminnnnnn:))

Miss_ Nefertiti:ALLAH Allahhhh aminnnnnnnnnn :)))))

Joey Potter: amin inşallah canım:)

Makino Sev:amin inşallah canım:)

KAMİKAZE dedi ki...

Canım umarımm tüm hayallerin gerçek olsun.özellikle belirttiğin o iki dilek tez vakitte gerçekleşeee:)))

Adsız dedi ki...

Follow the links below to learn more on this business idea for earning easy money online. Opportunities on the internet that one can leverage on to create wealth for himself are unlimited. For one to succeed on the internet, there are certain rules that one need to adhere to in order to avoid waste of money, stress and frustration that a lot of people usually experience on the internet.
You can access surveys in the member's area. They will also email them to you so you can fill them out around your own schedule.
http://blog.livedoor.jp/herniateddisc/archives/2994726.html
http://hi.baidu.com/bulgingdisc/blog
http://sciaticpain.blog.sohu.com/203727286.html
[url=http://user.qzone.qq.com/2645745690/blog/1329208247 ]school shooting [/url]
[url=http://hi.baidu.com/bulgingdisc/blog/item/bbc7f52bba21daedb311c755.html ]school shooting [/url]
[url=http://hi.baidu.com/bulgingdisc/blog/item/da1d2c0449ee4916c83d6dfa.html ]leap year [/url]
[url=http://hi.baidu.com/bulgingdisc/blog/item/da1d2c0449ee4916c83d6dfa.html ]dr. seuss [/url]
[url=http://hi.baidu.com/bulgingdisc/blog ]dancing with the stars cast [/url]