15 Aralık 2011 Perşembe

Yeni Yıl Kolajları Başlasın, Dilekler Sıralansın

Bugün kendimi tutamıyorum aslında sinüzit ağrıları tutmuş kıvranan bir faniyim. Lakin yeni yıl coşkusu kanıma girdi adrenalininden duramıyorum:) Hemen kolajlara başladım, yakinen tanıyanlar ya da beni sıkı takip edenler bu kolaj şifresini çoktaaan kırıp girmiştir hayal alemime dimi:)

İstiyorum istiyorum isteyeceğim durmuyorum durmayacağım.. ne mi istiyorum ey aşk tabiki de Jung Woo Sung'umu istiyorum. Atanmak istiyorum, dil çalışmalarımı hız kazandırıp şakımak istiyorum, Paris'e gitmek istiyorum.Rüyalarımı gerçeğe taşımak istiyorum istiyorum istiyorum durmuyorum tabikide çabalıyorum. Aşk Aşk Aşkkkkkkk, sevdiceğime YABOĞ demek istiyorum, onu nüfus haneme almak istiyorum. Kuru pilav pişirip yanına turp kesip yeşil çay demlemek istiyorummm. Duyuyor musun melekler, hım? Evet isteyeceğim birgün elbet olacak bi-li-yo-rum! Yeni yıl coşkum tavan yaptı tutamıyorum kendimi:)
Son olarak Hristiyanlarara ait dini ritüellerle dolu bir kutlama olsa da yeni yıl yeni başlangıç bir heyecan bir olumlama süreci kültürümüze yasıyıp yer edinmesi açısından önemli bulmaktayım.
Tarih84

4 yorum:

Joey Potter dedi ki...

Hayalini destekliyorum :) Parise ben de gitmek istiyorum. Ama lapa pirinç yemek ve yeşil çay içmek istemiyorum :) Kuru Fasulye yanına soğan kırsak Türk işi olmaz mı? :))

tarih84 dedi ki...

Joey Potter: olmaz kuzum, Kore usulü olacak:) ben bilmem beyim bilir ben yemesem de beyim yemeli :)

hayat güzel dedi ki...

Aşk Aşk Aşkkkkkkk, sevdiceğime YABOĞ demek istiyorum, onu nüfus haneme almak istiyorum ha:) koptum:) herşey gönlünce olsun kuzucum:)

yorum bırakamasam da yazılarını okuyorum, hala takipteyim:))

tarih84 dedi ki...

hayat güzel: ben de öyle şekercim bilirim:) yoğunsun doğal:) amiiinnnn diyorum dileklerim istediklerim gerçek olsun dimi:)