29 Aralık 2011 Perşembe

Şöhret Teröristi Erkan Özerman!

Erkan Özerman: yeni düzenin şöhret teröristi, ünü düşmüş ünlümsüsü. Sabah ekmek almaya gittim, bilimum belden aşağı gazetelerde manşet fotoğraflarını gördüm fazla söze gerek yok belki 10 yıl öncesinin Kıvanç Tatlıtuğ fotoğrafları. Yıllar öncesinin toyluğu sürmeli gözlü ve çıplak. Eeeeee ne olmuş? Hatırlamayanlara hatırlayım: o yıllar dünyada sürme göz, bebeto çocuk, pehlivan gibi yağlı erkek modası vardı. Bu uğurda gözlerine dövme bile çektiren oldu.  Erkan Özerman sen nesin? Şu yukarıdaki pozun ne? Takılar şallar? Hayrola? Seni nasıl biliriz sor bir hele! Madem sürmeli gözlü Kıvancı tukaka ettireceksin sana da sormazlar mı aga bu ne hal? Kıvanç Tatlıtuğcu değilim! Hatta antipatim bile vardır ama ben bir İNSANIM ve VİCDANIM var! Sende olmayanından! Çişi gelen Tarkan'ı affetti bu ülke, erkeklerle pozu olan popçuları, kokain bağımlılarını  Kıvancı mı edemeyecek? O yıllarda Erkan aga Kıvancın elinden tuttu ve Fransaya götürdü bakın FRANSA diyorum! İtalya'dan sonra en önemli Gay ya da Gayimsi stillerin hakim olduğu modanın başkentine! O yıllarda Calvin Clain modeli pek modaydı işte Kıvançta o modele benzetilmek için saçları uzatıldı vücut kaslandı başladı soyunmaya. Peki bize ne? Zaten diğer türlü de çocuk oralarda var olamazdı, kimler ne tavizler veriyor şayet ima edildiği gibi bir taviz de varsa olan olmuştur, günah bu noktaya getirenlerin! Sen önce mürit topla seni ben varettim de sonrada üzerinden nemalanmaya çalış hatta onu birtakım şeylere mecbur bırakmaya çalış. Sonrada yoldan ayrılanın yolu olmaz seni bitireceğimlere gir.İnadına Kıvanç diyeceğim işte! Ne zaman dizisini görsem tv açık bırakıp reyting sağlatacağım! Hele o pastalı fotoğraf senin ne olduğunun kanıtı buna İb.lk derler aga sen önce bunu öğren! Dünyadaki yeni moda akımında erkek kadın cinsel organ teşircisi Kıvanç mı batacak sanki. Şayet öyle olsa bugün ne Rihanna yola devam edebilir ne de Maroon5 yani boşa attın boşta kalacaksın. Toprağa gözünü dikmişken günahlarını arttırıyorsun.
Kıvanç seni hep böyle hatırlayacağız ötesini tanımayız.
Tarih84

6 yorum:

Senem dedi ki...

Manyaklaştı zaten bu adam. Geçende barbaros şansalla girdiler birbirine. Herkesi ben yarattım havasında. Pislik yaşam tarzlarını devam ettirebilmek için. Yarışma açıp ordaki bıcır erkekleri kendi ağına düşürüyor. salla gitsin....

ozax dedi ki...

çok doğru söyledin hatta az bile söyledin:)))

Joey Potter dedi ki...

Çok kızmışsın sen. O ne öyle aga falan :)) Aman işte kimse kale almayınca ilgi çekme çabası. Kıvanca hiç bir şey olmaz. Adam kendini aştı Kuzey-Güneyle. Ancak arkasından konuşurlar.

tarih84 dedi ki...

Senem: bu zaten sallamış halim zor tuttum kendimi.

Ozax: haklısın az bile kaldı.

Joey Potter: haklısın ancak konuşur.

KAMİKAZE dedi ki...

Canımmm o kadar doğru söylemişsin ki hepimizin tercümanı olmuşsun.. ben de çok kızıyorum çıkıyo ekranlara bir afra tafra! ayıptır,günahtır.

Kıvanç'ın sonuna kadar arkasındayız.

tarih84 dedi ki...

Kamikaze: Kıvancı sevmediğim halde bundan sonra arkasındayım böyle adamlardan tiksiniyorum.