26 Kasım 2011 Cumartesi

Padam Padam sinirimi zıplattı! Kim Bum ayağını denk al!

Bu bu nedir bu? Kim Bum efendi heyyyyy! Meleksen melekliğini bil, benim Kore kırosu aşkıma el değemezsin sen! Baştan itibaren ben bu diziye pek bir gıcığım. Önce kız salındı aşkımın karşısında şimdi Kim Bum el değmeye yelteniyor. Sözde Kim Bum MELEK peh! Valla bir daha el sürersen Kim Bum melek falan demem yolu veririm kanatlarını! Canım kırom benim nasıl da tiksinç bakıyor yazık alışık değil o Kpop tarzı işlere:) Çekmiş kumaş pantalonunu, deri kemerini çulsuz beyfendi yaban misali takılıyor işte. Ahh bir de çocuk sevgisi var ki! Aşkım sabret 1,5 yıla düze çıkar kavuşuruz:) Çoluk çocuk feda sana:)
Tarih84

8 yorum:

Joey Potter dedi ki...

Deliiii :) Hakikaten o ne yahu. El, ele verelim lay lay lay gibi ha ha ha :) Aman da aşkını herkeslerden kıskanır mıymış? :)) Kim Bum daha bebek ama ya zarar gelmez ondan tabii tedbirli olmakta fayda var.

Oh Yoon Joo dedi ki...

Ay meraktan öliciiim artık görelim şu adamın yüzünü yahu (: Tarihçim sende kanatları yolmak yerine Kimbum'u at fangirllerin içine daha büyük intikam olur nihahahah (:

tarih84 dedi ki...

Joey Potter. yaa sorma benim gibi kıskanmaktan uzak biri bile bu hale gelebilirmiş. bakşimdi başlatma kim den bum dan aaa asıl bu süt kuzularından korkacaksın,erkeklere de çok güvenmeyeceksin DNI larında hayvanlık var sonuçta!

Oh Yoon Joo: iyi bir fikir aslında:) ama feci yolasım var.

LEZZETLİ SOMUNLAR dedi ki...

:)))))))))))) Komik kızsın vesselam:)) Sen çok yaşa emi..

tarih84 dedi ki...

Lezzetli Somunlar: =) seviyorum :)

j.d. dedi ki...

Hehehe güldürdün kız, Kim Bum'dan bişey olmaz kız ne korkuyon :D

Adsız dedi ki...

benim sinirimi hoplatmayın KİM SANG BUM çok tatlı ona laf söyleyene çakarım

tarih84 dedi ki...

j.d: dimi olmasın da zaten =))

Adsız: heheheee:))