15 Kasım 2011 Salı

Old Boy'un ABD versiyonunda başrol belli oldu!

Zoraki Kral' ile 'En İyi Erkek Oyuncu' Oscar’ını kazanan Colin Firth, 'İhtiyar Delikanlı'nın yeni çevriminde 'kötü adam' olacak.Ntvmsnbc'nin haberine göre, Güney Kore sinemasının usta isimlerinden Chan-wook Park'ın tüm dünyada ses getiren filmi 'Oldboy'un yeniden çeviriminde kötü adam rolünü Colin Firth oynayacak. haber kaynak: dipnottv
Güney Kore'nin kült filmlerindendir ihtiyar delikanlı. Hatta birçok sahneye mide kaldırmaz, vicdan yarasıdır. İnsanları ikilemde bırakır. Film size tüm karakterlerin iç dünyalarını ve kendilerince haklılıklarını gözler önüne serer neredeyse tüm karakterleri haklı bulursunuz. Anlam karmaşası, vicdan sapmazı, içinden çıkılmaz bu film yeniden beyaz perdede olacak. Diğer baş kötü ise Josh Brolin oynayacakmış. Kendisi Diana Lane ile evli, pek bildiğim birisi değil. Diana seçip evlenmişse vardır bir bildiği diyorum:)
Filmin fragmanı ile bu haberimizi noktalayalım:

Tarih84

8 yorum:

Joey Potter dedi ki...

Yani Amerikan versiyonu Kore kadar cesur olamaz. Koreliler yaptığında -yapıyor- değer yargılarını alt üst eden bir filmdir Old Boy. Cidden dediğin gibi mide kaldırmaz. Sonuysa apayrı bir muammadır. Muhafazakar Amerikalılar kaldıramaz Old Boy'un ağırlığını. İzleyip göreceğiz.

tarih84 dedi ki...

Joey Potter: haklıısn aslında bu kadar cürretkar olabilecekler mi? unutulmamalı ki cürretkar sahneler asıl konunun vicdan kısmını deşiyordu. sıradan bir sexs sahnesi değil ama tabi bakış açısı ve bakamayan at gözlüklü zihniyetler de işin içine girince gişenin kaldıracağı türde bir film izleyecek mişiz gibime geliyor.

MakinoSev dedi ki...

ama ama hani christian bale oynayacaktı 2. kötü adamı böhüüü :( neyse bir çıksında film izleyelim:)

tarih84 dedi ki...

MakinoSev: asıl ilginci yıllardır filmi Quentin Tarantino'nun yöneteceği söyleniyordu. Aklımız karıştı doğrusu.

Oh Yoon Joo dedi ki...

Yayınlandığı güne kadar herşey değişebilir (: Ne olursa olsun asla bu filmin yerini tutmayacağı kesin

tarih84 dedi ki...

Oh Yoon Joo: bencede bakalım neler neleeer olacak.

j.d. dedi ki...

Kore yapımının yerini asla dolduramaz ama Colin Firth için kesinlikle şans veririm ben ;)

tarih84 dedi ki...

J.d ben en çok nasıl bir uyarlama olacak onun merakından ötürü izleyeckmişim gibi geliyor.