6 Kasım 2011 Pazar

Kurban Bayramımız Mübarek Olsun - 2011

Bayramımız mübarek olsun, acılar dinmiş, yarına umutlu güzel günlerin açılışı olsun. Zaman nasıl da geçiyor nette dolaşıyorum görsel bakayım diyorum 2010 bayram yazımla karşılaşıyorum:) Diyorum ki ben geçen bayram fazlasıyla eğlenceli bir yazı yazmışım. Bu bayram zaten geç kalmışım biraz da benden benim bayram günümden kesitli bir yazı olsun diyorum. Bayram sabahı ev halim:) Elimde çayım yanında çikolatam keyifle youtube da klip gezintisine çıkıyorum. Çikolata yemekten vazgeçiyorum kurabiye aranıyorum.
İşte sevgili Petek'in geçen blog toplantısında bizler için hazırladığı melek kurabiyeyi alıyorum. Yok ben yine kıyamıyorum. Farkında mısınız pc başında hala yazı girememiş dolanan ben oyyyy
Derken aklıma coca cola kazıklanışım geliyor. 125. yıl şerefine coca cola özel şişelerde üretim yapmış, reklamı zaten cezbedici. Pek fazla cola tüketmeyen ben reklamın hatrına alıyorum bir şise. Eve geliyorum fişi kontrol ederken 2.60tl ibaresiyle şoklardayım. Bari 500ml bişiş olsaydı içim cız etmezdi. Bir reklemla 3 şişe kola fiyatına yedim kazığı vee açmaya hala kıyamıyorum:) Kalsın benim için de 2.60lık bir nostalji olsun:)
Dün gece estiler yine, Jung Woo krizim tuttu biraz da çöken pc ile giden yok olan JWS arşiv acımın sızı deşti beni. Bir iki kolaj birkaç fotoğrafla kendim için klip DENEMESİ yapayım dedim. İçerden tv sesi geldi annem Aşk tesadüfleri severi izliyor, ve hoşçakal parçası çalıyor. Klibe bu parçayı da ekledim. Çivi çiviyi söker hesabı. Bakalım sizin olumlu - olumsuz yorumlarınızla klip işini daha iyi bir hale dönüştürmek için çabalayacağım. 
İşte o klip:
Tarih84

7 yorum:

çeşnici Handan dedi ki...

Bayramın kutlu olsun. Güzel bir Bayram geçirmeni dilerim sevgiler.

kamikaze dedi ki...

canımm sevdiklerinle beraber harika sağlıklı,huzurlu,mutlu bayram geçirmeni diliyorum:)yazın çok güzeldi:)

tarih84 dedi ki...

çeşnici Handan: teşekkür ederim ilk günü noktalıyorum artık. çok güzel sülalecek toplandığımız neşe dolu bir gün geçirdim.

kamikaze: aminn canım ilk gün güzeldi darısı diğer günlere:)

Kardeşim dedi ki...

Colacılar ayıp etmiş.Onlar kuruluş yıldönümlerini kutluyorsa bize ne canım.Daha indirim yapmaları gerekiyor.Neyse...herkesin başına bu tür durumlar geliyor.İyi bayramlar.

tarih84 dedi ki...

Kardeşim: haklısınız bence de indirimli olmalıydı:)

Kitap Kurduyum Ben dedi ki...

Mutlu bayramlar canim!Seker gibi bir bayram olsun:)

tarih84 dedi ki...

Kitap Kurduyum Ben: teşekkür ederim canım, Allaha çok şükğr çok güzel geçiyor günler.