22 Kasım 2011 Salı

I can't breathe But I still fight

I can't breathe But I still fight 
Nefes alamıyorum ama hala savaşıyorum!
Hayallerimin suyun diplerinde çakılı kaldığı günleri yaşıyorum. Birçok şeyi kabulleniyorum, değiştirme ihtimali olanlar için savaşıyorum. Pes etmiyorum, yenilmemek için tırnaklarımla tutunuyorum. Yüreğim seule uçarken aklım kpss soru bankası araştırıyor. Ders verirken bir yandan 657 hayali kuruyorum. Kendi sınıfım, öğrencilerim... Hala okul önlerinden geçmiyorum, yolumu uzatıyorum. Okul zili duyduğumda hla gözlerim doluyor tutamıyorum. Hayat diyorum acılarını gördük hani tatlı? Şükrediyorum şükretmedikçe beterlerini görüyorum. Aşığım, seviyorum platonik ya da real bu bende saklı. Mutluyum mutlu olmaya çabalıyorum sonra duruyorum hakikaten ben ne haldeyim diyorum. Sonra sus otur devam bu hayatta çok erteledin çok ertelendin yeter diyorum. Arkadaşlarımla görüşüyorum, geziyorum davet edip yemekler hazırlıyorum. Rahatlıyorum. Bu ara fazlasıyla mutfakta vakit geçiriyorum yemekten öte yedirmenin hazzını yaşıyorum. Bir gıdım da olsa faydalı olabilmek için çabalıyorum. Sağlığımı ihmal etmiyorum, spor yapmaya çalışıyorum. Bekleyen kitaplarımı okuyorum tv hala sevmiyor, dizi film pek izlemiyorum hatta bu ara hiç izlemiyorum. İsteklerim bitmiyor, adaletsiz dünya engeller koyuyor yılmıyorum devam diyorum. 
Bu aralar benden böyle,
 bir de geç de olsa bu parçayı pek sık dinliyorum:
Tarih84

9 yorum:

Cevver dedi ki...

Handan'cım dönem dönem hep böyle hissettiğimiz olur.Ama umudunu yitirme,daha çok gençsin canım.Şu an belirsizlikler seni üzüyor.Hep birlikte senin yavaş yavaş hayatına çeki düzen verdiğini göreceğiz inşallah.Lüten sen kendine kurduğun düş bahçene geri dön.Sana öylesi yakışıyor güzelcim :))

şirince tatlar dedi ki...

çok samimisin bu dönemlerden bizlerde geçtik inşlh hayellerine ulaşırsın canım, duayla kal sevgilerimle:)

zeys dedi ki...

Umarim istedigin hersey gercek olur..bazen zaman alabilir ama ben inaniyorum ki gercekten istersek olur..bu arada izmirli bir blogger kesfettigim icin cok mutlu oldum cnm takipteyim seni:)


http://zeysfashionroom.blogspot.com/

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ dedi ki...

Bebebğim ya sabır de sağlık gerisi boş baksana ülke ne halde ne desen ne kadar saysan haklısın ne diyelim ki umut inanç başka elden bir şey gelse keşke sen gönlünü ferah tut lütfen <3

yıldız dedi ki...

Pes etmeyeceğini ve hayallerine en kısa zamanda kavuşacağını biliyorum;)

sen sadece olmuş gibi rahat olmaya çalış..

LEZZETLİ SOMUNLAR dedi ki...

Love - for anythıng you wish- will reconnect you to life again, I am sure..Cause I know well that you are strong enough..What you need is faith..To God, to your family, to your love, what so ever..We all love and believe in you my nice sister, is that not enough?:))

merve dedi ki...

Sevgili tarih84, sen elinden geleni yap, son sınırlarına dek savaş, çalış. Unutma çoğu atanmayı bekleyen üstelik senin benim gibi rahat olmayıp maddi sikintilarla mücadele eden ve hatta evli çocuklu olup başka sorumlulukları olanlar var. Böyle bir ortamda pes etmek bizim değil onların hakkı. Bir at yarışındayız unutma, düşsen bile hipodromdan kimse gelip kaldırmaz. Tek başına kalkıp devam etmelisin. Sıkı çalışalım bu kez olacak:-)

tarih84 dedi ki...

Cevver:nasıl iyi geldi msjın anlatamam, düş bahçelerim ile var olmuşum düş yoksa hayat hiç de çekilesi gelmiyor canım.

şirince tatlar: teşekkür ederim:)

zeys:İzmirde baya blogger var nedense hep istanbula mal etmekteyiz:)

Stil Direktörü:sağolasın canım.

yıldız:pes etmek yok bu ara fazlasıyla bişiler yapmaya kafa yoruyorum.

Lezzetli Somunlar:I will not to back down. =)


merve:ahh bu kaçıncı kez ama pes ettiğimi düşündüğüm an yeni bir mücadele isteği ile yeşeriyorum çünkü ben mesleğime aşığım.

tarih84 dedi ki...

Desteğiniz için çok teşekkür ederim.