25 Kasım 2011 Cuma

Güne yakışmayacak soğuk: Şimdi G.Kore'de olsaydım ...

Güzel bir gün, dışarı çıkıp biraz gezmeli dedim, pencereyi açtım ve tokap gibi soğuğu yüzümde hissettim. İçimde bahar dalları hayalimde ince bir triko varken kalın mont arandım:( Kışlık montomu giydim, botlarımı çektim, fırından peksimedimi alıp eve kaçtım. Bu soğuklar İzmir'e yakışmıyor!
 Şimdi Güney Kore'de olsaydım:
- Ottüke diyip bir çadıra dalardım.
- Acumma bir ramen derdim.
-Şapurdata şapurdata başta diyerek hüpletirdim.
-Açardım bir soju tızz cızz ses tonlamaları eşliğinde eciş bücüş hallerle içer içimi ısıtırdım.
ama korede değilim dimi, kalk Tarih84 sen git çay demle =)
Tarih84

4 yorum:

Joey Potter dedi ki...

Boşve Koreyi al 2in1 Jacobs kahveni aç bir film izle :) Ya da müzik eşliğinde kitap okumakta yakışır bu havaya. Bu arada City Hall'a başladım :)

tarih84 dedi ki...

Joey Potter: ahh beni nasıl da iyi bilirmiş, zaten bir tane içtim şimdi çay içiyorum yarım saat içinde 2in1 içerken yeniden görülebilirim:)

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ dedi ki...

he ya bacım ben de HK'leri toplardım lakin Kore götüm gibi dedi Ömi ben demedim O didi .) O zaman güzel olmalı dedim eheh aşk gözümü kör ediii malum .) güzel hafta sonları öperim kocaman

tarih84 dedi ki...

Stil Direktörü: Ömer haklı aslında bir konuda, Kore hepimize uzak kalan bir yer. Ne bir Roma ne de Paris.Baktığında ne olduğunu bilmeden de beğeneceğin. Onunda kültürü onun da destanı var ama çok etkileyici yerler de var hani:) inşallah birgün kimbilir belki de ben davet ederim Koreye gelirsin sana gezip sevdiğim yerleri gezdiririm Jung woomla tabi:)

heheheh:) hayali bile güzel:)