24 Kasım 2011 Perşembe

24 Kasım mı gelmiş?

Biz gariban öğretmenleri tek google takıyor bu ülkede peh!
Arkadaşlarım, ailem, tanıdıklarım kutlasak mı kutlamasak mı ikilemde kaldı bugün. Zaten doktor kontrol işlerim olunca günün çoğunu hastanede tahlille geçirdim. Artık bişi de demek gelmiyor içişmden ne diyim sözüm geçmez haklılığıma. Eden bulur mu? Allah ezilenin de yanında olur mu? Eden ne zaman bulur, ezilen ne zaman mutlu olur? Offf  Öğretmenler günü tüm öğretmenlerin kanında bu hissi taşıyanların kutlu olsun.
Tarih84

6 yorum:

Oh Yoon Joo dedi ki...

Bütün eğitim neferlerinin hak ettiği değeri gördüğü günler görmek umuduyla, dünkü ilkokul talebesi neşesi ve sevgisiyle senin ve bütün öğretmenlerin ellerinden, yanaklarından öpüyorum. Öğretmenler günün kutlu olsun öğretmenim, mutlu olsun öğretmenlerim.

Joey Potter dedi ki...

Ben hep öğretmenlerimdem nefret ettim çok az bir elini parmaklarını bulmaz sevgiyle hatırladığım öğretmen. Keşke senin gibi bu işe gönülden bağlı olanlar HAK EDENLER hakettikleri yerleri alsa. Eğitim kalitesi de yükselir böylelikle. 2 taraflı kazanç yani. Öğretmenler Günün Kutlu Olsun canım benim daha güzel günler görürüz dilerim hep beraber.

şirin dedi ki...

sevgili meslektaşım öğretmenler günün bütün kalbimle kutluyorum. en kısa zamanda atanacağına ve çok cici bir öğretmen olacağına inancım sonsuz. öğrtmenlki bir histir. ille atanmış olmak gerekmez ve sen benxe tam bir öğretmensin.

kamikaze dedi ki...

caanımm öğretmenler günün kutlu olsun..bir an önce öğretmenlik mesleğine başlamanı canı gönülden diliyorumm.Allah umuutlarınızı hiçbir zaman boş çıkarmasın.

hayat güzel dedi ki...

günün kutlu olsun canım benim... bu günü yüzünde kocaman bi gülümsemeyle, miniklerinin öpücükleriyle kutladığın gün çabucak gelsin... bütün kalbimle diliyorum bunu:)

tarih84 dedi ki...

Oh Yoon Joo: teşekkür ederim:) mutlu ettin beni.

Joey Potter:amiiiin canım aminn:)

şirin:teşekkür ederim çok duygulandım teşekkür ederim öğretmenim.

kamikaze:amin canım:)

hayat güzel:ahhh ahhh keşke biran önce gelse, aminn:)