18 Ekim 2011 Salı

İzmir blog yazarları kahvaltı etkinliği - 16 Ekim 2011

Photobucket
16 ekim sabahı yağan yağmura, soğuyan havaya rağmen evlerimize uzak, doğa harikası bir yerde sevdiklerimizle buluşmak için düştük yola. Nobili park yer-mekan-dekorasyon açısından bizden tam not aldı. Malesef bu güzelliğine tezat işletme çok vasattı. Sınırsız çay pakedinde yeri geldi çaysız kaldık, en az 25 kişilik rezervasyon denilip de 20 kişilik yer ayrılması ayrı vahim. Malum blog ve toplantılarda büyük konuşulur ve sonuç fıs olur. Bizi de bu genel ön yargı kalıbına dahil edip şaşkın kaldılar.
Photobucket
Biz bize, birbirini tanıyan ve çok özleyen bloggerlar toplanmış keyifli sohbete dalmışken lezzetli somunlar'ın kendi elleriyle yaptığı ekşi mayalı ekmekle kendimizden geçtik.
Photobucket
Sevgili Zeynep zarafetini konuşturmuş, bize bir süprizle gelmişti. Çikolata sevmeyen ben bile bayılarak iki adet müthiş çikolatalardan yedim. Ellerine, emeğine sağlık canımm:)
Photobucket
Cafe portakal bu güne özel birşeyler olmalı demiş, bu toplantımız için sponsorları devreye sokmuş. Sağolsunlar kırmamışlar, bizleri önemseyip hediyelere boğdular:) Hediye almayı çok severim. Bilgisayar-net sorunumu hallettiğim gün tek tek ayrıca bahsedeceğim:)
Photobucket
Malesef eve geldiğimde güzel günün ardından kötü bir süprizle karşılaştım. Bilgisayarım çöktü. Virüs yedi ya da yeter ben mefta oldum beni tozlu raflara bırak emekli et dedi:( Şu anda ne yapmalıyım bilemiyorum. Bir süre muallaktayım. Bu aralar uğruna inandığım bu bileklikleri yanımdan ayırmıyorum. At nalı ve melek figürü maneviyatı güçlendiriyor.
Bu günü özel kılan Cafe portakal, Egeden tarifler, Lezzetli somunlar,İpek butik pasta, ve sponsorlarımıza çok teşekkür ederim.
Bu güzel güne sponsorluklarıyla destek veren firmalar:
Carte D'or , Elidor, Axe, Rexon, Nivea, Zeytin İskelesi :)
NOT: bilgisayar sorunum çözüm bulana kadar blog yazılarıma ara vermiş bulunuyorum.Şu anda arkadaşımın lap topundan bağlandığım için yazım ve fotoğraf yerleşimi konusunda çıkacak aksilikler için beni affedin.kısa sürede telafi etmeyi umuyorum.
Hediyeleri kulandıkça ayrıca yazılarımla fikirlerimi sizlere ileteceğim.
Sevgiyle, dostça, mutlu kalın.
Tarih84

6 yorum:

OZAY dedi ki...

Canım yenıden bırlıkte olmak guzeldı.Bundan sonra daha sık toplantılara dıyorum ve sana sevgılerımı yolluyorum..

zeynep -ipek butik pasta dedi ki...

Canım benim,yine çok güzel anlatmışsın seni okumak bir zevk.
Çok güzel bir buluşma oldu,en kısa zamanda tekrarlıyalım.
Ayrıca güzel sözlerin için çook teşekkürler...

kamikaze dedi ki...

Canım çok harika bir gün olmuş.Allah içinize sindirsin.Hediyelerini güle güle kullan.Umarım en kısa sürede net sorunun düzelir.sevgilerimleee.

Gülcan dedi ki...

allah bozmasın allah daha çok bloggerleri bir araya getirsin sevgiler.

tarih84 dedi ki...

OZAY:inşallah canım inşallah:) bundan sonra daha sık görüşebilmek üzere kocaman öpüyorum:)

Zeynep-ipke butik pasta:ben de çok eğlendim, gerçekten de güzel bir gün oldu. Çok zarifsin canım:)

kamikaze:inşallah tatlım:(

Gülcan:inşallah amiin:)

servis dedi ki...

Değerli site yöneticisi çalışmalarınızda başarılar dileriz, hurda alımı sitemizden gerekli olan bilgileri edinebilirsiniz