24 Ekim 2011 Pazartesi

Bu deprem mi bomba mı?

Photobucket
Van depremi, terör, şehitlerimiz ... Acı dolu telafisi olmayan günler geçiriyoruz.
Arka arkaya felaket olayları duyuyor kahroluyoruz.
Şehitlerimiz ve depremde hayatını yitiren vatandaşlarımız Allah rahmet eylesin, duaları bol olsun. Ailelerinin yüreği sabırla dolsun, Allah dayanma gücü ihsan etsin:(
Dün haberi alır almaz telefona sarıldım, bölgeye atanmış arkadaşlarımdan bir ses duyabilmek için. Depremde Van merkezde yaşayan arkadaşlarım çok şükür iyi, yıkım görmemişler. Hakkari'deki arkadaşlarımı aradığımda şaşırdım haberlere inanmayın şehitler yeni yeni açıklanıyor günlerdir onlarca şehit var, şehir yasta dedi şok oldum. Bizim adını manşetlere taşıdığımız 24 şehit sayımız malesef daha fazla. Dün akşam otobüste eve dönerken insanları dinliyordum, herkes perişan ama cümleler aynı falanca yakınımla konuştum şu kadar şehit... kandırılıyoruz. Malesef gazeteler de yalancı olmuş! :(
Birçok insan yok yere öldü, Kürt-Türk muhabbeti hiç yapmayın gün insan- insanlık günüdür. Umarım gerekli yardımlar bir an önce yerine ulaşır.
Bu deprem mi bomba mı?
Ben bunun doğal bir deprem olduğuna inanmıyorum. Bu bir uyarı, ülkemizde pek çok ülkenin ajanı cirit atıyor.Hani şu dış güçler muhabbeti. Deprem bölgesi belli, sönmüş volkan belli. Adamlar aya çıkıyor, orayı mesken ediyor sönmüş volkana mı bir bomba yerleştiremeyecekler. Delil karartılmasında maşallah ülkemizin üstüne ülke tanınmadığı şu günlerde durum vahim.Diyorum ki açılım fatihi ülkemin şehit kan intikamı ile şahlanmalarına dış güçler dur dedi, uyarı çekti. Sus, otur, bölün yoksa marmarayı da8-9 sallarız.
Komplo terorisi filminde Türkiye'de olacak deprem tarihi ve şiddetine kadar bilinmişti, hatta o dönemde ABD okyanuslarda denemeler yapmaktaydı. Dünya kamuoyu baskısı olmasın diye Bill Clinton ülkemize gelmiş boy göstermişti. Gün bugün terör- açılım- bayrak- marş- özerklik... derken bir uyarı daha! 7.2 aklını başına al yoksa 8-9 batıya kayar!
Bu benim düşüncem tek dayanağım aklım.Unutmayın her felaket teorilerle başlar.
SON DAKİKA GELİŞMESİ:
Tarih84

9 yorum:

** ZEL ** dedi ki...

Hiç bu açıdan bakmamıştım..
Vallahi olur mu olur.Korkuyorum ben artık..Herşey beklenir vicdansız insanlardan..
Allah'a emanetiz..

Aylin TÜRKŞEN AYSEL dedi ki...

Evet haklısın, ben de bu komplo teorisine prim verenlerdenim!

tarih84 dedi ki...

** ZEL ** : Vicdansızlardan korkmak gerekli off canım çok sıkılıyormalesef:(

Aylin TÜRKŞEN AYSEL: kime söylesem olabilir doğrusu deniliyor, olabilir yani!

Volkan DENİZ dedi ki...

Zaman saçmalayıp komplo teorisi üretmek zamanı değil sevgili kardeşim birlik olma zamanı..

tarih84 dedi ki...

Volkan Deniz: ben her zaman birlikten doğan dirliğin yanındayım. At nalı takılmış beyinlere bir ışık süzmesi olarak bir iki satır yazmak insanlık adına boynumun borcudur.

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ dedi ki...

tatlım videoyu eklesene bu yazına hatta bunu da!

oku bak Türkiye'nin Irak 'a girmesine tepki olarak ABD'nin uyarı olarak organize ettiği konusunda bir komplo teorisi var! https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150345720003003&set=a.375894688002.160539.789108002&type=1&theater

tarih84 dedi ki...

STİL DİREKTÖRÜ: hemen çok sağolasın canım:)

Pinky dedi ki...

Tarihcim ben de kardeşimden bir şey duydum. ABD Alaska'da HAARP ( http://tr.wikipedia.org/wiki/HAARP )diye bir çalışma yapıyormuş.

ve şöyle bir videosu var. gerçekse çok ürkütücü :( http://www.youtube.com/watch?v=VLTA8rmdzL4

videoda bahsedilen teknotik silah bu olabilir.

tarih84 dedi ki...

Pinky: Haklısın canım ben artık bunlara inanıyorum.Valla 12-13 yıllık mevzu aslında filmlere bile konu oldu bilemiyorum.