27 Eylül 2011 Salı

Padam Padam Dizisinin ilk fotoğrafları yayınlandı

Photobucket
Bakışına gurbannn olam oyyy:) Evet Türk arabesk moduna girip dertler derya ben aşk sarhoşunda dolaştıran adamım benim:) Jung Woo Sung'un yeni dizisinin ilk kareleri basına verildi. Sırt çantası mı görüyorum vayy Protect the Boss etkisi sezinledim.
Malum Kore'de birşey tuttu mu şeyini çıkarana kadar kullanırlar. Aşkımın geniş ve karizmatik omuzlarına sırt çantası taşımak da yakışır canım:)
Photobucket
Seoul'ü yeni görmüş Kore kırosu modundalar:) Köylü güzelim, hapishane kaçkınım benim:)Saçına, bakışına, boyuna endamına kurbannn:) ahh çok özlemişim çok çoook=)
Photobucket

Bu da nesi ya şalvar modda o pantalon da nesi, kösele ayakkabı paçalı don kıvamında pantalon ayy ben bu diziyi seyrederken çok laf edicem şimdiden belli.

Tarih84

11 yorum:

Evy dedi ki...

hahaha degisikmis!
http://maffionista.blogspot.com/

Joey Potter dedi ki...

Jung Woo'yu geç de biizm çiçek oğlan büyümüş :)Kasmı yapmış o omuzlar genişlemiş falan... Bir hüzünlendim ya çabuk büyüdü sanki ama hala yüzü bebeto :) Kore krosu lafını da ilk senden duydum imzan gibi oldu :D Sırt çantası olayına gelince belki seyahat falan ediyorlardır diye düşünmek istiyorum. Yoksa hakikaten hallyu saçı gibi tutan bir şeyin suyunu çıkarmaları anlamına gelir bu ki hiççç hoş değil :) Enişte enerjik görünüyor fotoğraflarda. Buradan gönderdiğin elektrik işe yaramış demek :)) Yalnız ilk fotoğraf ne öyle ya?? Kadir İnanırın Kore şubesi ha ha ha :))

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ dedi ki...

bana verdiğin listeye bunu da ekleyelim o zaman balım

tarih84 dedi ki...

Joey Potter: valla sırt çantası modası dalga dalga yayılıyor şeker çok fena:( ama olsun benim aşkımın geniş omuzları sırt çantasını da taşır hakkıyla:)

Stil Direktörü: ekle ekle aşkım iyi olmayan işe imza atmaz, görmeden beğendim:)

Evy: =)

Oh Yoon Joo dedi ki...

E bu diziden bihaberdim. Sayende öğrendim. Dizi hakkında yeni bilgileri de bekliyorum kuzu senden (:

~kendisi dedi ki...

"Seul'ü yeni görmüş Kore kırosu modundalar" yorumuna ne çok güldüm! :D Gerçekten öyle bakıyorlar ki sanki dağdan indim şehre havası var. İçindeki gömlekle ilgili bir yorum yapmamışsın yalnız :D O da çok hoş kesinlikle! :P Konusunu okumuştum sanki ben bu dizinin de unutmuşum. Neyse bir başlasın da izleriz herhalde :)

tarih84 dedi ki...

~kendisi: gömleğe laf etsem kim bilir hangi tasarımcının çıkar:) koreliler böyle fasfakiri bile oynarken marka giydiriyorlar. hapisten çıkan birini oynayacak bir veterinerle aşk meşk yaşayıp kalbime indirecek :(

MakinoSev dedi ki...

kesin izlemeliyim bu diziyi :D çok şeker duruyorlar fotolarda, diziye şimdiden kanım ısındı :D
not:kim bum yivrumun saçları ne güzeldi öyle :P

tarih84 dedi ki...

Makino Sev: notunu sevsinler:) jung woo'nun erkek kardeşi rolünde izleyeceğiz, aşkımın hapisten çıktıktan sonra hayatına şekil vermesine yardımcı olacak.

Syhn dedi ki...

ay manyaaakkk :))))))))
kore kırosu :))))))))))))

kopardın beni yaa:)))

tarih84 dedi ki...

Syhn: hehehe:) ama naiip doğru söze ne hacet dimi=)) tam kıro:)