10 Ağustos 2011 Çarşamba

Padam Padam Jung Woo Sung Yeni Dizisi Anam anammmm

Photobucket

Allahım şu fotoğraf karesi bile yeterli delirmeme! Niye bu kadar yakıştınız siz bakiim? Hayırrrr...Günlerdir Jung Woo Sung'un yeni bir dizi ile geri dönüş yapacağının haberleri veriliyor. Hatta Temmuz başından beridir başrol bayan oyuncu kim olacak, kim olmalı tartışmaları aldı gidiyor derken belli oldu. Cain and Habil'de oynayan kızımız seçilmiş. So jup ile adı çıkmış bolca yalanlanmıştı. Zaten So juptan sana yar da olmazdı hani adamın yıllardır my princes dizisindeki yakışıklı ile adı anılıyor. Yani bizim cinsle ilgisi pek yok gibi benden söylemesi. Ahh oppa ne olacak bana? Nasıl izleyeceğim ben bu diziyi ahh. Biraz bakındım Koreliler boşuna koymaz böyle bir isim dedim. Padam Padam? Bir film ya da bir müzikten esinlenme mi dedim ki cevabımı youtube verdi. Edith Piaf Padam padam parçası. Dizi hakkında bilgim yok, araştırmıyorum da süpriz olsun yüreğime insin biraz aklım karışsın kpss bozgununu unutayım istiyorum. Gerçekten sanala geçiş istiyor ruhum bu aralar.


Tarih84

13 yorum:

Joey Potter dedi ki...

Kim Bum da olacakmış dizi de izlenir ki bu :) Büyümüş de Oppanın en yakın arkadaşını oynayacakmış. Yerler onu ha ha ha :) Kız iyi bir oyuncu ama ekran kimyalarını görmek lazım :)

tarih84 dedi ki...

Joey Potter: o kimya beni korkutur anacıım, kim bum beni pek etkilemiyor doğrusu. bir kardeşini oynayacak dediler şimdi de en yakın arkadaşını bakalım başlasın anlarız.

elif kartalmış dedi ki...

çok sevindim artık rahat rahat görebileceksin demekki bir gün karşılaşıcaz merak etme

tarih84 dedi ki...

elif kartalmış: yok ve tatlım ne rahatlaması bırak ben görmeyeydim, fıstık gibi bir kızal aşk meşk ahhh

mydestiny06 dedi ki...

Haberi görünce tarih çok sevinecek demiştim, çoktan haberin varmış meğersem:)) Kim Bum ve Jung Woo: izlenir!! :)

tarih84 dedi ki...

mydestny06: sağolasın canım sevinmem mi hiç:) Temmuz başı aldım haberi ama şimdi oyuncular belli oldukça heyecan artıyor. Onların kalp sesini duydukça benim kalbim ne olacak? dok ko jin gibi kalp ritim cihazı almalı:)

lamina dedi ki...

bir an önce izleyelim o zaman artıkk :)

bende artık yeter kore dizisi izlemiceğim dedim,2 hafta ara verdimm hooop bugün yeni bir dizi indirmeye başladım.Personal taste.umarım bunu da zevkle izlerimm...

http://laminapropria.blogspot.com/

kaktuscicegi dedi ki...

Ama jisub'uma niye öyle dedin ki, tamam tercihler kişiye özeldir saygı duyarız tabi ama jisub hala bizim tarafın elçisi bundan hiç kuşkum yok (elimde büyüdü ya ordan biliyorum :P ):D Han ji min de fotoğrafta ne değişik çıkmış tanıyamadım, diziyi de merakla bekliyorum, kimbum'da varmış ohhh :D
ilk yorumum jisub avukatlığından oldu ama neyse, idare ediverin heheh :D :D

tarih84 dedi ki...

lamina: çok sevdiğim bir bayan oyuncu olmasına rağmen ben o diziyi çok çok sevememiştim. secret gardendan sonra izleyince hiçbir diziden tat alamaz olmuştum umarım sen çok beğenirsin.

kaktuscicegi: sojupunu sevsinler:) valla olan adamın hayranlarına olur, haklısın tercihler kendilerini ilgilendirir de bu kızla baş göz olsa içim rahat ederdi hani:) bakalım nasıl bir dizi olacak.

kaktuscicegi dedi ki...

@tarih84 hanjimin'i dizilerde seviyorum da jisub'un yanında değil :D chae rim'i tercih ederim açıkçası :) bidakka ya ben nie 3 şahısları araya sokuyorum ki, en çok bana yakışır jisub hahayyy :P :D tabi önce senden boğulmuş gb gözükmenin taktiklerini öğrenmem lazım :P

tarih84 dedi ki...

kaktuscicegi: oğğ maşallah oppandan uzak olsun da hangi çingunun oppasında olursa olsun:) kuzum kolaj önce sudan korkmayacaksın sonra da suyun içinde sen bişi yapmadıktan sonra boğulmadığını anlayacaksın kısa bir kaç seansta işin sırrını veririm sonra hangi ölü duruşunda kalmak istersen gerisi kolay:)

lamina dedi ki...

izledim personal tate i , sırf baş rolde bof daki oğlan var diye izledim, güzeldi ama ne secret garden, ne bof, ne playful kiss, hatta coffe prince kadar bile zevk almadım, yani heycan yoktu yaa, öle bir an önce bitsin istedim :)))

tarih84 dedi ki...

lamina: demek tek değilmişim ben de pek sevemedim, eş zmanlı izleseydik belki daha heyecanlı olabilirdi doğrusu. ama bu yıl ki diziler süpper ağustos dizileri süpper.