2 Ağustos 2011 Salı

Hissizlik... avaz avaz SUSMAK!

Photobucket
Mutlu olma çağımda yok oldum.
Her daim pozitif kalmaya çalışan, etrafına destek çıkıp en mutsuz anlarında ışıklı yolu gösteren ben değil miydim?
Allah'ın adaletine sığınan, iyi olursak iyi gelir diye bekleyen ben değil miydim?
Çalışan, emeğe saygılı olan ben değil miydim?
Peki ben şimdi neyim?
Neden böyleyim?
HİSSİZLEŞTİM!
Yılın en mutlu olduğum zamanı Ramazan ayı coşkusunu yaşayamayan, mübarek ezanları duymayan algısı kör mutsuz etrafına negatif saçan kpss bozgunu biriyim.
Belki de BİTTİM!
Tutunacak umut ışığım kalmadı.
Hadi geçen sene kopyacılar aklandı, iptal edilen sınav zaten aldatmacaydı peki bu sene optiğimle netlerimdeki çelişki? Ben bu sıkıntıları hak etmek için hangi KÖTÜLÜĞÜ yaptım?
Cevap YOK!
Hayal kurmaya bile halim yok.
Ne de güzel söylemişsin be Emre Aydın!

''Çok zor bazen AVAZ AVAZ SUSMAK, Nefes alabilmek Ve sağ çıkabilmek ... ''


Tarih84

8 yorum:

İrma dedi ki...

sanırım kabullenip hayatımızı buna göre şekillendirmeliyiz moralini bozma sağlıklıysak hala nefes alabiliyorsak umut var demektir

Syhn dedi ki...

canım dualarımdasin.. güzel hbrlerin gelecek inanıyorumm

zişniko dedi ki...

ooo bu umutsuzluk yakışmıyor sizin gibi birine evet biliyoruç çok zor evet sistem çıldırtıcı ama dayanmak lazım umut etmek inanmak lazım (bende yıllarca atama bekledim çok iyi biliyorum) inanmak başarmanın yarısıdır lütfen yine yeniden ve hiç bıkmmadan inanın

Kitap Kurduyum Ben dedi ki...

Malesef insan bu olanlar karşısında umutsuzluğa düşüyor zaman zaman ama yine de hiç bir zaman karamsar olmamak,pes etmemek ve bildiğimiz yoldan şaşmamak gerek!

modaart dedi ki...

İnan ki geçiyor her sıkıntı. Zaman tanı kendine, çok hırpalama. bazen oluruna bırakmak gerekiyor. 4 yıl ne yapacağımı bilemedim iş için, sürekli uğraştım durdum, bir yere varmadı.Sınav harçlarımla adam gibi tatil yapardım yahu.Hiç olmayacak galiba ne olacak benim halim derken istediğim gibi -ama birebir istediğim gibi- işim var. Umudunu kestiğin her neyse sen içinden geldiği gibi istemeye devam et.Oluyor.Allah veriyor.Dinlen bence biraz, ve Emre Aydın dinleme! Neşeli insanı bile depresyona sokar !!!

tarih84 dedi ki...

İrma, Syhn, zişniko, Kitap Kurduyum Ben, modaart

hepinize destek verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Sağolun.

kamikaze dedi ki...

Canım benimmm arkadaşların söylediğine katılıyorum.Sen önce kendine,ailene ve bize lazımsın.Hepimiz seni çooook seviyoruz.Üzme,yıpratma kendini.Anka kuşunun külleri gibi yeniden doğmak,hayat hep mücadele yeri.inan Allah katında her şeyin hakkı saklı.HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK,OLMALI!

tarih84 dedi ki...

kamikaze: amin inşallah ama ben artık o kadar umutlu değilim. çarkların benim yanımda ve hakkımda döndüğünü düşünmemekteyim.