20 Ağustos 2011 Cumartesi

Haydi biraz gülelim =))

Photobucket

Koca yazımız şike iddiaları tutuklamalarla geçti. Sonuç da pek tatmin edici değil. Kimileri yıllardır devam edilen ve bilinen şike olaylarının şimdi gündemde olmasının sebebinin Erdoğan'ın damadının girdiği ihaleyi Yıldırım'ın kapıp sinirlendirmesi olarak değerlendirdi. Benim de kuvvetle inandığım bir durum. Ama gerisine bakalım, ortada suç var, konuşmalar var, tutuklamalar var ama ne şampiyonluk iptal nede küme düşme var. İşte burası Türkiye!
Photobucket
Şimdi ilk bakışta komik, sonrasında off bu erkekler denir haklı. Lakin kardeşim öyle durumlar var ki asıl erkekler haklı! Erkekler basit yaratıklar, bir dantel görüntüsüne bile tav olabilmekteler, hal böyle iken bir bayan olarak paçalı don bile assan yanında bir gıdım kurdele varsa idlerine teslim erkek sürüsü tahrik eşine gelir. Ki abazalığın arttığı dönemlerdeyiz, pampiş ekolüne kaymadan çamaşırlıkta kurutmalı içte kalması gereken mevzuları.
Photobucket
İşte bir gerçek buradan şunu anlıyoruz ha kadın ha erkek herkes bir yere arkasındaki destek ile gelmekte:)
Photobucket

Sen çok yaşa emi Salihiye kardeş:)

Serkan Altuniğne kalemine sağlık, sayende biraz da olsa güldük:)

Bloğumun depresife bağlamış, film ve dizi ile örülmüş sanal halinden kurtulmasını istedim. Güzel günler, mutlu yarınlar dilerim.

Tarih84

12 yorum:

lamina dedi ki...

güzel karikatürlerdi cnm, eğlendim.

http://laminapropria.blogspot.com/

mor menekşe dedi ki...

3. süpermiş ,:)

mavi dedi ki...

=)))
çok seviyorum karikatürleri yaa =))

Gülcan dedi ki...

gerçekten güzel karikatürler.

winpohu dedi ki...

ha ha ha bende çok güldüm .baya eğlenceliymiş bu karikatürler :)

tarih84 dedi ki...

lamina, mor menekşe, mavi, Gülcan, winpohu : haklısınız ben de eklerken çok güldüm:) ihtiyacımız var arada karikatürlere:)

kaktuscicegi dedi ki...

al benden de o kadar, arada dizi filmden uzaklaşmak, bloğu sıfırlamak iyi oluyor :D

tarih84 dedi ki...

kaktuscicegi: haklısın:)

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ dedi ki...

tşkler canım iyiymiş sıkı inceden haller ama depresif olma ham yaparım bu arada kuzum yorumuna cevaben sende bunları farketmişsin ama .) Sağol canım benim ,) Kimsenin yuvasına göz değmesin. Ahah kızım yarıldım yorumuna hemen farkın belli oluyor resmen diyorum ve kocaman öpüyorum. Unutmadan sesini de özledim yine gidiyoruz malum dönüşte uzun uzun kaynatalım.

tarih84 dedi ki...

STİL DİREKÖTÜ: leyleği tam gör oralarda da bolca gez canım, bu kadar sitresli bir şehirde yaşa, koşturmacalı bir işte çalış yetmedi ev hobi derken hak ediyorsun:) bende seninle konuşmayı çok özledim:)

mavi dedi ki...

Kairkatür okumaya ba-yı-lı-yo-rummmm =D Akşam akşam tey allam =D

tarih84 dedi ki...

mavi: canımın en sıkkın en darlandığım anlarda karikatür ilaç gibi geliyor:)