4 Ağustos 2011 Perşembe

Danıelle Steel: Kesişen Hayatlar & Amy Winehouse

Photobucket
Güzel, sexy, çok yetenekli 19 yaşında bir şarkıcı. Yıllarca savaş muhaberliği yapmış alkolizmden son anda kurtulmuş bir fotoğrafçı. Prestijli bir üniversiteden mezun olmuş yardım sever 2 çocuk annesi harika bir kadın. Güzelliği ve yaşam enerjisine tezat rahibeliği seçmiş bir hemşire. Farklı hayatlar farklı zorluklar. Toz pembe hayatların bir depremle pembesinin solup tozundan yeniden doğma savaşları. Güzel bir kitap, akıcı. Danielle Steel hayranlarını memnun edici.
*Romanı okurken Melanie karakteri kısa süre önce vefat eden AMY WİNEHOUSE hatırlattı. Zor malesef , bile bile ölüme sürüklenen bir kadın.


Magazin basınından nefret ediyorum kadın düşüşe geçerken kimse destek çıkmadı, adı anılmadı.Ölünce herkes hemen hayranı oluverdi.İKİ YÜZLÜLER! Belirli bir iki parçası dışında parçasını bile bilmez kör cahiller.

Asya modası üzerine defile ve açılış haberleri veren haber bloğunda bu fotoğrafı görünce durdum. Duraksamam oppamla rol kapmış Daisy filminin başrolü için değildi elbet. Danielle Steel'in bu fotoğraf karesinde oluşuydu.
Photobucket


Hanımlar magazine cici pozlar vermeye çalışacağına yanlarında duran dünyaca ünlü roman fabrikatörü bayana odaklansa kariyerleri için daha hayırlı olurdu. Yazık en önemli fırsatı kaçırdılar. Daniel Steel bir etkilense en az 5 filmlik senaryolaşacak nice roman kaleme alıveriridi. Maşallah yılda 10 kitap bile yazabilecek akıcı kapasite var. Madem film camiasındasın senarist, romancı, yönetmen, yapımcı tanıyacaksın!


Tarih84

4 yorum:

miwako dedi ki...

amy winehouse konusunda tamamen sana katılıyorum kadın yaşarken yapmadıklarını bırakmadılar ölünce kıymete bindi birde ölüncede rahat bırakmayanlar var yok su testiymiş yok gençlere örnek olsunmuş yok yetenekden ziyade zeka da gerekir miş insanlar ölen kişinin arkasından allah rahmet eylesin demeyi bile unutmuşlar kitabın konusuda hoşuma gitti okumak lazım^^

tarih84 dedi ki...

miwako:su testisi muhabbeti aslında bir nevi doğru ama kimse destek olmadı kötü olaylardan faydalandılar.Yazık Alla rahmet eylesin.

kamikaze dedi ki...

Allah rahmet eylesin:( ben dinlemezdim ama televizyonda ya da radyoda sesini duyunca zevkle dinlerdim.Şarkıları kaldı yadigar.Kitap benim de ilgimi çekti.not edicem.sevgilerr canımm:)

tarih84 dedi ki...

kamikaze: haklısın ben de sıkı takipçisi değilimdir, yabancı müzik kanallarını izlerken zaplamayı bırakıp dinlemekten zevk alırdım.