5 Ağustos 2011 Cuma

Bloğum 1 Yaşında! =))

Photobucket
Tamı tamına koskaca 1 yıl olmuş bloglanalı. Blog nedir bilmezken blog takip ederdim ben. Yıl 2007 sonları görsellerde konu araken blog sayfaları açmaya başladım. Çoğunlukla yabancı bloglar. Sistemi bilmeyince sevdiğim yazıların devamı için explorer sık kullanılanlar linklerle doluydu. Yıl 2008 sitelerde aktif olduğum zamanlar, mod olunca üyelerin açtığı konuları takip edeyim derken blog kavramını algıladım. Ofori ile başlayan takibim Joey Potter'ın içten yorumları ile değişti, yorumlardan bloglara geçişle dünyalarına bir adım attım. Nerden bilebilirdim has arkadaşım, canım olacaklarını. Joey Potter yerinin bambaşka olduğundan söz etmeme gerek var mı? =)) Kendi bloğumu açana kadar Seyhan, Zeynep, Joey, Ofori bilgisayarımı açtığımda ilk baktığım bloglar oldu. Onları tanımasam da hayatımın bir parçasındaymışlar gibi sıcaklıkları işledi. Derken aile büyüdü. İşin içine girince birçok blog gözümden düştü bir çoğu şahlandı. Yine kararsız ben 5 ağustos 2010'dan beri bloğumun ana temasını hala bulmuş değilim:) Benden, kendimden, meraklarımdan. Çokça üzüldüm çokça sevindim. Yeni dünyalarla tanıştım. Etkinliklere katıldım. Önemsenmek güzel, düşünülmek harikaydı. Süpriz hediyelerse cabası:) Kpss ile dağıldım, ummadığım anda aldığım maillerle toparlandım. Blog açmaya direnen ben yorumlarım haddini aşıp uzun uzadıya yazılınca artık açmalı dedim. Joey Potter baskısını da atlamayalım:) Beni kim okur ki derken 201 takipçi edindim:) 336 konu yazdım. Bloğun 89.300 hit görünce şaşırdım. Bloğu ve blog camiasını çok sevdim. Bu yazı sanırım hiç bitmeyecek gibi burada noktalamalıyım.

HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

Tarih84

15 yorum:

kamikaze dedi ki...

Canımmm iyi kiii blog dünyasına girmişsin.iyi ki takip ettiğin blog dostlarınla tanışmışsın veee iyi ki sahibesi gibi güzel,tatlı,canayakın PUDRATOZU'nu açmışsın:)) Nice nicee nicee ilerde evlenip,torunlaraını anlatacak kadar daha da çok yıllar yazmanı diliyorum:))İYİ Kİ VARSIN.

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ нandan dedi ki...

canım benim ben de kendi adıma cok cok mutluyum senin gibi içten birini tanıdıgıma. hatırlıyo musun senin blogun yoktu daha bana yorum bırakıyodun handan diye bir arkadasım var sizi o sandım diye :)

Joey Potter dedi ki...

İyi ki blog okumaya başlamışsın, iyi ki tanışmışız. İyi ki blog açmışsın. 2 yıl önce kim olduğunu bile bilmezken şimdi canı acıdığında, canımın acıdığı, başarıları ile gurur duyduğum, hüzünlerine ortak olduğum, kahkahalarını özlediğim :)) bazen kızdığım, ama hep hayatımda olmasını dilediğim biri oldun. Nasıl oldu bu? :) Google amca-bloglar sağolsun. Bak bu adamlar aslında Cennetlik :) Bilmeden ne güzel şeylere vesile oluyorlar. Nice blog yaşlarına canım benim. Kaktüs Çiçeğinin bir yerde dediği gibi, 'Bir annenin günlüğü' 'Evlilik hazırlıkları' 'Yeni ev nasıl döşenir' 'Bebeğim ve Ben' tarzı bloglara evrildiğimiz günleri de görmek dileğiyle :)

cecilia dedi ki...

iyikide açmışsın bloğunu cnm, blog candır :) nice yaşlar dilerim bloğuna, hep bizle kal! ;)

İrma dedi ki...

daha nice yıllara olsun umarım çok çok mutlu haberler verirsin bizlere

tubitos dedi ki...

nice yıllaraaa

tarih84 dedi ki...

kamikaze: teşekkür ederim tatlım, ne güzel dilerkler inşallah diyorum:)

Handan: dimi hahah:) neler yaşadık valla:) ben de öyle çok mutluyum canım:) ne kadar çabuk geçiyor zaman.

Joey Potter: o kadar iyi anlatmışsın ki dimi hayatın kesişmek noktası da bloglar oldu. kaktüs çiçeği ne güzel bir dilekte bulunmuş inşallah diyorum.

cecilia: teşekkür ederim tatlım amin:)

İrma:inşallah aminnn:)

tubitos:teşekkür ederim:)

hayat güzel dedi ki...

ben kaç gündür giremiyodum nete kaçırmışım:( affet:(

iyki açmışsın blogunu,iyjki tanıdım iyki sevdim seni:) nice uzuun yıllara:)

tarih84 dedi ki...

hayat güzel: teşekkür ederim canıııım:)

Kitap Kurduyum Ben dedi ki...

Canım iyi ki girmişsin blog dünyasın ve bize de senin yazılarını okuma şansı vermişsin iyi ki!daha nice yaşlar doldurman dileğiyle...

tarih84 dedi ki...

Kitap Kurduyum Ben: teşekkür ederim:)

bunusevdim dedi ki...

O kadar çok sana tebrik mesajı bırakacağımı tekrarladım durdum ki aklımdan, galiba yaptım gitti diye kaydetmişim. Bu unutkan kızı affet :)
Nice nice senelere blogunla beraber. Hazır elime fırsat geçmişken sıralayayım, kolajların çok tatlı, blogda yazılarda kullandığın renkler çok tatlı, dolayısıyla blogun da bir o kadar tatlı. Daha tatlı şeyler ortaya çıkarman ve bununla çoook eğlenmen dileğiyle :)

tarih84 dedi ki...

bunusevdim: ayy çok teşekkür ederim:)) çok mutlu oldum:) senin de yorumun çok tatlı:) çok düşüncelisin tatlım:)

mavi dedi ki...

Bir annenin günlüğü =D Çok sevdim bunu Joey valla ben admini olmalıyım o blogun =D
Senin daha blogun yokken biliyordu bu camia seni o güzelim yorumlarından. Blogun da oldu ya dünyana ortak olduk. Ve laf aramızda bi konuda idolümsün yakın zamanda paylaşacağım. ^^' Öptüm çok =)

tarih84 dedi ki...

mavi: bunu duymak çok güzel:) idol mü hahah:) kendimi idol olacak kadar iyi görmesem de çok onore oldum hani:)