10 Ağustos 2011 Çarşamba

Bir adım, bir kapı, bir şans, bir hayat ... tek bir kararla değişir DÜNYA

Photobucket
The Holiday filmini çok severim, hatta ara ara dvd takar belli sahneleri izlerim. İzlerim ki umudum olsun, hayallerim solmasın. Bir filmden öte moral toparlamaca, iyi şeylerin başımıza hiç umulmadık anda geldiğinin kanıtı. Birgün alınan bir kararla hayatın baştan sona değişmesi. Adını bile telaffuz edemediğin bir köyde ruh eşini bulma hikayesi. Kendi monotonluğundan çıkıp kendini aşarak verilen bir karar, bir tatil ve değişen hayatlar. Birgün bir karar alırsın tam pişman oldun geri dön derken bir kapı çalınır ve o kapıdan giren kişi senin yıllardır aradığın hatta varlığından bile bir haber olduğun öteki yarın.
Photobucket
Birgün bir yerde o kapı açılacak ve girecek olan sen olasın istiyorum aşkım. O açılan kapı başucumuzda yaşlansın, bir ömrü bizimle paylaşsın istiyorum. Hayal mi evet, ama o hayaller kurula kurula olabilir de çünkü dünya çok karmaşık. Bu oyunları sadece felek mi kader mi evren mi oynar. Diliyorum olsun istiyorum gelsin. Benim açtığım kapıda karşımda sen olasın.

Tarih84

8 yorum:

YILDIZ dedi ki...

Holiday filmini ben de senin gibi arada takar izleri(d)m:))

kendimi gerçekten iyi hissettirir.

bir de ps:i love you

Pinky dedi ki...

the Holiday'a bayılırım sıcacık bir film. senin gibi ben de arada izlerim, huzur bulurum.

evrene mesajlar göndermeye devam Tarihcim. dünya küçük ve gerçekten isteyince herşey oluyor ;)

Joey Potter dedi ki...

İzlemedim filmi. Ama dileklerine katılıyorum canımın içi ne diyeyim.

tarih84 dedi ki...

YIDIZ: haklısın moral depolamaya birebir:)

Pinky:kesinlikle devam etmeli gerçi evren sonsuz o mesajlar nasıl geri dönüş yolunu bulacaksa artık:)

Joey Potter: sana diyorum ki aç pc bul filmi izle! ilaç gibi.

kamikaze dedi ki...

Bu yazından o kadar etkilendim ki hele Nilin o güzel şarkısı:)) Dilerim ki yürekten diliyorum aşkın kapıdan içeri girsin ve kollarına seni alsın:)Olamaz mı,olabilir?

kamikaze dedi ki...

Dilerim kiii kalbindeki prens bu bloğa rastlar ve işte o an en çok istediğin şey olur inşallah.Kalbimden bir ses olacak diyor tatlım:))

tarih84 dedi ki...

kamikaze: oğğ moral depolamamı sağlayn temiz yüreklim arkadaşım sağolasın. ara ara umudumu yitirsem de ben de gönülden inanıyorum.

busrasanukwithtrends.blogspot.com dedi ki...

Bayıldım