23 Temmuz 2011 Cumartesi

We Teach Love 'ın Yakışıklısı Ki Tae Yeon, Eugene İle Evlendi!

Photobucket
Eugene , Güney Kore'nin en popüler bayan dizi oyuncularındandır, ekranlarda gözümüzün önünde büyüdü denilse yeridir. Sevmediğim hatta gıcık bulduğum bir bayan olmasına karşın beğenerek izlediğim de birçok dizisi vardır. Çift beraber oynadıkları dizi sonrası başlayan aşklarını evlilikle noktalama kararı almışlar, hayırlısı olsun. Mutlu olsunlar ve de mutlu kalsınlar.Düğün ayrıntıları için tıktık

Joey Potter'ın önerisi üzerine birkaç filme başlamıştım. Dün we teach love filmini izledim, çok da beğendim. Başroldeki çocuk ne kadar çok Kim Nam Gil özentisi diye de çemkirirken yandan yandan baktım vee sonuç adam 24 saat geçmeden evlendi:) İyi kısmet açarım:) Dizi- film dedik ee biraz da bahsedelim.

We Teach Love (2010)
Photobucket
Konu: Lee Jin Yi çiçekçi olarak çalışan çekingen bir kadındır. Çocukluğundan beri aşık olduğu Chul Woo'ya açılamamıştır. Kwon Tae Joon ise erkeklerin kadınları tavlamalarına yardım eden bir çeşit çöpçatan şirketinin başındadır. Tae Joon'dan yardım almaya başlayan Lee Jin Yi, baştan aşağıya değişerek Chul Woo'yu tavlamaya çalışır. kaynak tıktık

Klişelerle dolu ama bu klişeleri olabildiğince sıcak yapan farklı bir film. Sağ gösterip sol vuranlardan, insanı sersem eden türden. Dizi projesi olarak başlamış, film yapılmasına karar verilmiş sonrasında tv kanalının isteği ile 72dk bir tv filmi çıkmış. Sinema filmi kadar özenli, çekim kalitesi süpper, konu ve senaryo tam tadında, her anı dolu dolu bir film. Mutlaka izlenmeli!

İzlemek için tıktık

Tarih84

7 yorum:

Pinky dedi ki...

aa evlenmiş mi, allah mesut etsin. keşke saçlarını filmdeki gibi uzun bırakıp bağlasaymış, beğenmiştim modelini :)) ben de geçen hafta izledim ve çok beğendim bu filmi. dediğin gibi sağ gösterip sol vuran (en sevdiğim tür) tam bir kore filmi :)

tarih84 dedi ki...

Pinky: haklısın, saçlar acayip hava katmıştı.

Joey Potter dedi ki...

Bende saçlı halin beğenenlerdenim. film iyiydi başlangıçta cinnet geçiriyorduma ma sonra toparladı :D

tarih84 dedi ki...

Joey Potter:valla baştan sonar güzel geldi, severim böyle filmleri sadece kızın klişeleşmiş mimikleri sinir etti. kesinlikle uzun saçlı hali derim, artık damat raşı olayı mı kaldı sanki.

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ нandan dedi ki...

ayy canım benim teşekkür edeirm böyle güzel bi filmi yazdıgın için, postu okudum hemen linki tıkladım izledikten sonra yorum bırakırım dedim. nasıl güzeldi, bastan sona keyif aldıgım hiç ama hiç sıkılmadıgım dediğin gibi sağ gösterip sol vuran ve son sahnesine bittiğim bir film oldu. " bundan sonra unutamayacağın kişiyim " dedi ya beni bitirdi, ey aşkk diyorum..harikaydı çok sevdim.

Syhn dedi ki...

ay fırsatım olursa yarın izliyim ya :D

tarih84 dedi ki...

Handan: kesinlikle muhteşemdi, sıkmazı, tadında kaldı. ilk fırsatta sil baştan filmini de izlemeli. Birçok film bu filmi esas alıp gelişiyor, merak ediyorum.

Syhn: mutlaka izlemelisin!