31 Temmuz 2011 Pazar

Kpss A grubu memuriyet(öğretmenlik) DİKKAT!

Yaklaşık 3 saattir memyrlar netteki yorumları okuyorum, genel şikayet aynı. Şikayetçi hakkı yenilen öğretmenler şikayet nedeni ösym. A grubu memurluk yani öğretmenlik ataması için kpss girenler dikkat! Sessiz sedasız kpss sonuçları açıklandı, ilk defa sınav optikleri yayınlandı. Birbirinden farklı kitapçık ve birbirinden fazla hata.

Bir saattir yanlışlarımı hesaplıyorum şimdiden optik ile cevap anahtarı tutmuyor hatta boş sayımı bile süşürmüşler. Yanlış hatırlıyorumdur diye tek tek optik üzerinden yeniden saydım yine de sonuç aynı ciddi net farkı.

*İlk iş: ösym sitesinden sonuç sorgulamaya girin, oradan optiklerinizi inceleyin. Hesaplamalarınızı yapın.

*Ziraat bankasına 5 tl yatırın

*Genel dilekçe örneği çıkartıp doldurun.

*Birer fotokopisini saklayın ve ösym merkezine yollayın.

Bütün bunlara rağmen hala netler değişmezse 100tl tutarında bir masrafla dava yoluna gidin ki dava dilekçe örnekleri de nette var.

BU HAYAT BİZİM HAKKIMIZI BAŞKA YANDAŞLIKLARA YEDİRTMEYELİM!

Tarih84

6 yorum:

Pinky dedi ki...

valla yapmışlardır inanırım canım :( malesef hala dalavereler döndürüyorlar. sonuna kadar hakkını ara, onlar avuçlarını yalasınlar.

tarih84 dedi ki...

Pinky: şu hayırlı ramazana ağzımda küfür ve beddua ile giriyorum. İnan çığlık çığlığa bağırıyorum. Bu kadar olmaz dedikçe daha beteri oluyor yeter artık hakkaten. sonuna kadar savaşıcam.

mavi dedi ki...

bu nedir arkadaş yaa

senin sayende bakıyorum ben de. şimdiden buldum hataları ben de itiraz edeceğim.

tarih84 dedi ki...

mavi: sakın erteleme hatta ben kargo ile göndericem, bu çok hayati bir durum. Belki yenilenen netlerle yine atanamayacağım ama olsun artık boş durup hayırlısı demekle yetinemem. yetirdiler canıma!

mavi dedi ki...

aynen öyle canım ben de ertelemeden ne gerekiyorsa yapacağım

tarih84 dedi ki...

mavi: hadi bakalım inşallah hakkımızı alırız.