12 Temmuz 2011 Salı

Kpss geldi geçti gitti

Photobucket


Kpss geldi geçti gitti bitti. Kalbim ferahladı, aklımdaki bir belirsizlik daha toz oldu. Sınav beklenildiği düzeyde zordu. İçim rahat bir sınav geçirdim, sonuç ne olur bilememekteyim. Tek sevincim sınava dair çalışmalarım konusunda keşkem olmaması. Sonuç olumsuz olur atanamayacak olursam da buraya kadarmış der hayatın diğer alanlarında mücadeleme başlarım. Kpss sitresimi attım ama bünyem şaşırdı inanın ilk akşam başım dönüyordu. Derken canım arkadaşım, dostum Joey Potter'ım bize geldi 3 günüm 2 gecem şahane geçti. Sağolsun ailesi ile geldiğinden bizi bolca gezdirdiler, yeniden net puan hesap telaşına gömülüp depresif hallere geçmeme engel olup mutluluğuma mutluluk kattılar:) Neler yaşadık, nereleri gezdik ne süprizlerle karşılaştık bir dahaki yazımıza diyorum:) İstanbul-İzmir- Aydın arası bir macera diyelim:) İnanın hala çok yorgunum, bir iki gün de doktor kontrollerim derken biraz daha bloğumdan ayrı kalacağım. Dönüşüm pozitif ve bol yazılı olacak:) çok çok öpüyorum yukarı blog sakinlerim:)


Tarih84

10 yorum:

Joey Potter dedi ki...

Canım benim ya özledim şimdiden. Hakkında hayırlısı olsun canım KPSS defterini bir daha açtırmasın allah inşallah. 2 gün gece oldu ya.. Pazar-P.tesi,Salı bugün sabahtan ayrıldık düzeltmezsem olmaz :)) Her anımız çok değerli çünkü. Öpüyorum tatlım..

Pinky dedi ki...

ooh ferahla şimdi Tarihcim. dinlen, yorulduğun günlerin acısını çıkar :) inşallah tüm emeklerinin karşılığını alırsın ve hakettiğin yere gelirsin canım.

tarih84 dedi ki...

Joey Potter: ben de özledimmm:( aman illa düzelt! =))

Pinky: aminnnnnn:)

Syhn dedi ki...

sen yeterki iyi haberlerle dön. daha arıycam ben seni dimi dur udr benim de anlatacaklarım var :D

tarih84 dedi ki...

Syhn: merakla bekliyorum:)

DERYA dedi ki...

geçmiş olsun canım,inşallah sonuçları istediğin gibi olur:)

hayat güzel dedi ki...

geçmişolsun tatlım:) senden güzel haberler almayı diliyorum:)

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ нandan dedi ki...

canımmm cok sevindim hem kpss stresinin sona ermesine, hem güzelce gecmesine veee en güzeli de sevgili joey le bol bol güzel, neşeli vakitler gecirmenize. dilerim gülen yüzün kpss sonucları yerleştirmede de böyle güler bu sefer atamadan dolayı olur inşallahhh..

tarih84 dedi ki...

DERYA:aminn tatlım:)

hayat güzel:aminn inşallah, senden bunu duyunca bir farklı oluyor meslektaşım canımm:)

Handan:ayy inşallah cansın valla:) inşallah toptan seviniriz:) Joey ilaç gibi yetişti doğrusu:)

Meyra dedi ki...

merhaba..kpss bitti ama bizide bitirdi değilmi:) neyseki geçti gitti dediğin gibi yaşasın dinlenceli günler ve sonucu muhteşem gelecek tarihi gün;)