26 Temmuz 2011 Salı

Gidelim Buralardan Dayanamıyorum

Photobucket

Çekip gidesim var, gitmeli dönmemecesine, kendi yolumuzda sadece ileriye. Gün geliyor herşey ve herkes fazla geliyor. Bardak taşıyor, sabır taşı çatlamış ufalanıyor. Bir rüzgar eşliğinde felek denilen dengesizin elinde savrulmak yerine gitmeli kendi esintimizin izinde. Bu evde bu şehirde hatta bu ülkede miladım dolmuş gibi hissediyorum.

Tarih84

9 yorum:

Joey Potter dedi ki...

Anlıyorum canım.. Biliyorsun şehir değişikliği bir tek otobüs biletine bakar. Çık gel kafan dağılır. Birazcık da olsa. İstanbulda da olsan bazı şeylerin değişmeyeceğini biliyorum gerçi ama olsun bir kaç gün biz çalalım felekten.

tarih84 dedi ki...

Joey Potter: keşke o kadar basit olsa!

Tümay Öztürk dedi ki...

Merhaba öncelikle sayfama bıraktığın mesajlar için çok teşekkür ederim. Yazını okudum. Sanırım havalardan mıdır bilmiyorum ama benimde şöyle bir gidesim var ama dediğin gibi keşke o kadr basit olsa!:)

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ dedi ki...

Kıyamam sana balım cani gönülden tatiller diliyorum tatlıma

tarih84 dedi ki...

Tümay Öztürk:yoğun sitresli günler geçiriyorum ve sıcaklarda hiç yardımcı olmuyor, haklısın ne basit ki şu hayatta çelip gitmek basit olsun. Tarifine bayıldım doğrusu.

STİL DİREKTÖRÜ: valla Hamburg tatilim yalan oldu, Türkiye'de düğün yapmaya karar verildi, nikah şahitliğim İzmir'de olacak. Kpss puan beklemekten çakılı kaldım bakalım, sağolasın tatlım.

mavi dedi ki...

huzur...
sana tüm kalbimle huzur diliyorum canım...

tarih84 dedi ki...

Mavi: amiiinnn o kadar ihtiyacım varki.

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ dedi ki...

H'ım yazı girsene özledik ayol!

tarih84 dedi ki...

Stil Direktörü: yerim seni ben:) akşam serinliğinde yeni yazılarımı yazarım artık:)