16 Temmuz 2011 Cumartesi

Geçmiş ama yazılmayı beklemiş bir doğum günü :)

Photobucket
Bloğumun yaş günün kutlamadan anlatacak çok şey var demiştim ya başlayalım o halde:) 22 Nisan günü yeni yaşımı kutladım, aslında kutlamaya da pek hevesli değildim. Bir yaştan sonra anlamsızlaşıyor sanki. Kızlarla toplanalım, İzmir- Kordonda bir mekana oturup birşeyler yiyip içelim dedik. Onca çileli günün ardından hazır ilaç tedavim bitmişken biraz kafamın hoşlaştırmaya ihtiyacım vardı. Tabiki toplanma süresi gelen süpriz yapan derken sabaha kadar birden çok arkadaş dahil oldu, süpperdi:)
Önce Sami's yerindeydik sonra dağıtmalı dedik Bornova'ya geçtik Nox'ta parti vardı birbirinden iyi gruplar güzel bir akşam geçridik. Ben öncesinin verdiği çakıra çalan keyfimi dinlemeden bu gece bana bayram diyip devam ettim.
Photobucket
Sabah 4.00 grup vokalistinin benim için çaldığı parça (ki parçayı inanın hatırlamıyorum) eşliğinde yine doğum günüme özel hazırlanmış meyve kokteylimi yudumladım.
Photobucket
Sabah işkembeciye mi gitsek derken hepimiz kafa güzel eve gittik, çok güzel bir geceydi. Aslında nalatılacak atraksiyon çoktu lakin yazı geç yazılınca anlamı pek kalmadı. Tembihlediğim halde birkaç arkadaşım dinlemedi ve hediyeler alındı. Annem nakit verdi, teyzemler birkaç ciic aldı onlar sayılmaz:) Resimlerini çektiğim birkaç tanesi sizlerle: (itiraf ediyorum çokça hediye aldım,sağolsunlar)
Photobucket


Nazlım canımm en sevdiğim mağazadan seçilmiş kolye ile uğur getirdi.
Photobucket


Ben de aynı gün aynı mağazadan kendime küpe hediye almıştım:) Forever new seviyoruz seni:)
Photobucket


Doğum günümde öğlen saatlerinde üniversiteden arkadaşım aradı, bir kitabımı ödünç almak istedi. Derken konuşma esnasında doğum günüm olduğunu öğrenince ince arkadaşım hediyesini de eksik etmemiş, çok düşüncelisin Meliscim:)
Photobucket


Oğğğ Almanya'daki canım kuzenim durur mu tam evden çıkacakken kargosu geldi.
Photobucket

Bu yazı Joey Potter'sız bitebilir mi aaaa:)) o da yazık çok koşturdu benim gibi zor beğenen gıcık bir arkadaş için. Açıkça söylerim ben öle herşeyi beğenmem ve bir beklentim de olmaz ama beğenmeme ihtimalim olan birşey için verilen paralara çok üzülürüm. İşte onca tartışmadan sonra pes ettirdi ve ne istediğimi sordu, işte istediğim ve çekmeyi unuttuğum iki çift harika küpe ve yine tam bir süpriz aşık olduğum anahtarlığı yollamış. Kızım gönlünün zenginliğinin on bin katı senin olsun tatlım benim:) İnşallah atanırım ve evimin anahtarlarını takabilirim.
Photobucket

Nasıl güzel birşey bu bayıldımmmm:)
Photobucket

Doğum günü dedin de pasta nerede? işte! Aslında başlangıçta pasta faslı olmayacaktı, aynı gün doğduğum küçük kuzenim sbs hazırlanıyor, o hafta okul sınavı vardı, tekrar yaptırmaya gittiğimde bize süpriz yaptılar. Pastamızı kestik, ortak günümüzü kutladık.
Photobucket

Kahvelerimizi yudumlarken 12 yıl öncesine gittik, onu ilk kucağıma alışımı anlattım:) Sonra yine cadılık edip sbs ve netlerini konuştuk:) Son tekrarı yapıp Kordon'a gittim.
Photobucket

Bu kadar hediye peki ben ne yaptım? Tabiki de kendime hediye aldım:)
Photobucket

Aradığım neredeyse kara borsaya düşen rimeli sonunda buldum. Rimeli suya dayanıklı kullanırım da bu fenaymış kömür madenine benzer gözlerle dolanıyorum, çok güçlü. Sonra aradığım ama istediğim tonlarda allık bulamadığım bir sırada tesadüfen hiç aklıma gelmeyen bir markada allık buldum hem rimel hemde allıklar %50 indirimli yakaladım. Eski masalları yeniden okuma kararıma devam ediyorum Polyanna buldum, ve üç adet Danielle Steel aldım:) Aslında daha alınmış çokça şey var, bunları yazarken kendimi alışveriş bloggerı gibi hissettim bu kadar yeterli olsa gerek. Güzel- özel-anlamlı- çakır keyif bir doğum günü geçirdim:)


Tarih84

8 yorum:

Joey Potter dedi ki...

Ne güzel geçmiş doğum günün kutlu olsun. İyiki ama iyiki doğmuşsun :D Ya klasik Joey olarak önce arkadaş sonra kendi isteğim ön planda olduğundan anahtarlıktan bir tane de kendime alacakken, bulamadım :( Daha öncede ayağımın dibine kadar gelen telkariciden hediyeler alıp sıra kendime almaya gelince adamı bulamadım :( Anahtarlığı görür görmez aklıma sen geldin ve bayılacağından emindim. En azından tek bir hediye garanti olsun istedim. İnşallah şans kapını, aşk kapını, ev kapını açacağın anahtarların süsü olsun.

tarih84 dedi ki...

Joey Potter: aminnnnnn=))

Kitap Kurduyum Ben dedi ki...

Gecmis dogumgunun kutlu olsun canım!Ne guzel kutlamissin!Umarım hep sevdiklerinle mutlu olursun:)

tarih84 dedi ki...

Kitap Kurduyum Ben: teşekkür ederim, aminn , insan sevdikleri ile olunca başka anlamlı oluyor geçen zmanın bıraktığı izler:)

Ege dedi ki...

Gecikmiş doğum günü yazısına ben de gecikmiş bir iyi ki doğdun yazayım :) Yeni yaşın istediklerini getirsin canım, öpüyorum.

tarih84 dedi ki...

Ege: teşekkür ederim canımm:)

mavi dedi ki...

ah ben ne zaman doğum günümü dışarıda geçireceğim acaba? Dört senedir vize haftasına denk geliyor ve ben kendimi ders çalışırken buluyorum. Hadi yalan olmasın çalışmasam da evden de çıktığım olmadığı gibi yanıma arkadaş da bulamıyorum :D Lanet. Oysa ki en sevdiğim ayda doğdum ^^'
Anahtarlığın muhteşem bu arada.
Bende bir zamanların Daniel okuyucusuyum ama tarihe sarınca bıraktım hatunu okumayı. Son okuduğum kitabında çok üzülmüştüm birde. Oğlunun öyküsünü anlatıyordu.

tarih84 dedi ki...

mavi: sen de çık dışarı canım, tabiki sınavlar da önemli ama evdeyim ders başındayım bunalımı kafaya ders işletmez de. ben 2 yıldır bişi yapmıyordum dedim yeter bu sefer çıkalım ve spontane gelişti herşey plansızlık da bir plan sonuçta ve güzel bir planmış doğrusu:)