17 Temmuz 2011 Pazar

The Body Shop: Geçmiş Olsun Hediyelerim:)

Photobucket
Daha öncede bahsetmiştim, ameliyat olduğum gün ziyaretime Joey Potter geldi. Ameliyat sonrası geçmiş olsun hediyeleri ile:) The body shop ürünlerini çok sevdiğimi bildiğinden bana zarif hediye pakedini getirdi. Vanilya serisinden başka hiçbir parfüm ya da deodorant kullanmayan ben dingin-ferah kokuyu hastanede kaldığım sürece çokça kullandım:) Hatta o kadar özleştirmişim ki ne zaman hastane kontrollerim olsa bu parfümü sıkıp gidiyorum.
Photobucket
Parfüm- duş jeli- lif- krem birlikte şahane makyaj çantası içinde süpper:)
Photobucket
Asla vazgeçemeyeceğim parfüm serim: vanily the body shop.
Photobucket
Joey Potter denir de bir tek hediye ile kalır mı ahh bu kız! DVDleri hediyeden saymam onlar ihtiyaç, bizler için yemek içmek gibi birşey:) En sevdiğim dizileri dvdlemiş sağolsun. Flormar-413 oje ise ikinci kez hediye ettiği bir şey:) İstanbul'a Joey'in ameliyatı için gittiğimde bana almıştı. Hani şu meşhur channel çamur rengi oje modası eserken:) Ben de toz alırken yere düşürüp kırmıştım


:( Kıyamamış yine almış doğum günümde sürdüm tıktık
Photobucket
Ramen sevdamız meşhurdur:) Katkı maddesini en az hissettiğim, hatta en lezzetli bulduğum leader marka rameni de kapmış gelmiş:)
Photobucket
Ramen dedin mi öze çubukları ile yenmeden tadı çıkmaz dimi:) İki çift almış:)
Photobucket
Hastane günleri bitip de eve çıktığımız akşam ramen yapıp yedirdi:)
Photobucket


Zor günlerde desteğini esirgemediği için minnettarım. neden mi şlimdi yazıldı? 7 ay geçmiş diyebilirsiniz haklısınız ama benim psikolojim anca elverdi, ameliyat ve sonrası benim için hatırladıkça acı veren korku dolu bir süreç.


Tarih84

9 yorum:

moda bulmacasi dedi ki...

Ne kadar dusunceli...Cok sanslisin.

http://modabulmacasi.blogspot.com/

tarih84 dedi ki...

moda bulmacası: teşekkürm ederim:)

Joey Potter dedi ki...

DVDleri hediyeden saymaman çok iyi ha ha ha. Doğru onlar temel ihtiyaç ancak bizim gibiler anlar :)

tarih84 dedi ki...

Joey Potter: dimi ama:)) valla dvdler ilaç gibi geldi:) pasiflora halt etsin:)

Pinky dedi ki...

bana da ilk vanilyamı Pofişim almıştı doğumgünümde. dünya tersine dönse vazgeçmem şimdi bu parfümden :D mis gibi birşey bu tarihcim

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ dedi ki...

o günler amanın diyorum bir daha yaşama balım geçsin gitsin cicilerde cici hani .) öperim güzelimi

tarih84 dedi ki...

Pinky: haklısın ben de liseye yeni geçmiştim o sıralar angel kullanıyordum ama içime sinmiyordu annem başka bir markanın ve inna daha iyi bir koku olan vanily aldı 4 yıl piyasa kaldı benimle vanilya bütünleşti derken üniv. başlarken kalktı boşlukta kaldım sonra Yurt dışından The body shop getirttik sonra Türkiye'ye şubeleri açıldı artık başka bir koku düşünemeyecek kadar bütünleştim.

Stil Direktörü:aminn tatlım ahhh neyse geçti inşallah bir daha böyle zor acı günler yaşanmaz.

mavi dedi ki...

vuhuuu bunlar ne güzel hediyeler öyle. O ramenden bana da Sema yollardı hep =D Sonra da Sevdam yollamıştı sanırım. Valla o küçük kutulardakinden daha güzel oluyor.
Tekrar tekrar geçmiş olsun yavrum sana Allah bir daha yaşatmasın.

tarih84 dedi ki...

mavi:aslında hediyelerin bir kısmı, fotoğraflanabilmiş kısmı beni deçok mutlu etti:) düşünülmek en güzeli, o anahtarlık hayırlı bir dolabın ya da kapının açılacağıo anahtarı bekliyor sı anda:)