29 Temmuz 2011 Cuma

2011 Kpss A grubu Memuriyet Puanları Açıklandı!

Photobucket

Arkadaşımın msj ile haberim oldu, pazartesi günü açıklanacak zannediyordum. Sonuç hüsran. Tarih öğretmenliği atama puanları ve alım sayısı malumunuz ben yine atanamıyorum artık Öğretmenlik diye birşey yok benim hayatımda.
Tarih84

14 yorum:

cecilia dedi ki...

cnm üzme kendini, bu sistemle bu kadar oluyor, hatalı olan sen değilsin, kaç kez girip de hala atanamayanlar var arkadaşım 2 sınav sonra öğretmen olabildi ve çok iyi bi yerde, bigün kader güler elbet, umutsuzluğa kapılma..

tarih84 dedi ki...

cecilia: valla bu punala ve geçen senki kopyacı puanları ile beklemede olanlarla en az 2 yıl bana atama yok. Hiçbir teselli cümölesi içimdeki hayal kırıklığını dindiremiyor. Hayat kırgınım.

Kitap Kurduyum Ben dedi ki...

Çok haklısın canım!Malesef bu düzende kimse hak ettiğini alamıyor!

Joey Potter dedi ki...

Senin canın sağolsun. Başka bir şey diyemiyorum. Belki de böylesi hayırlıdır. Kim bilir?

hayat güzel dedi ki...

pes etmek yok! unutma ki öğrencilerin senin gibi mesleğini seven öğretmenlere ihtiyacı var... pes edip havlu atmak yok,ben bu işi hak ediyorum ve alacağım de;)

tarih84 dedi ki...

Kitap Kurduyum Ben, Joey Potter, hayat güzel sağolun bayanlar.

Ben aslında bu seneki mücadeleme değil de hala geçen seneki yok olan emeğime üzülüyorum. Akşama doğru artık tutamadım ve ağladım, bir parça içimdeki zehir aktı, rahatladım.

Hayat, inandıklarıma kırgınım.

Pinky dedi ki...

canım üzme kendini, sen çalıştın, çabaladın ve çok haklısın, ne kadar kırılsan haklısın :( ama pes etme. ilahi adalet varsa ki ben inanıyorum sen emeklerinin karşılığını alacaksın. onların da yaptıkları ellerine yüzlerine bulaşacak.

tarih84 dedi ki...

Pinky: benim pek inancım kalmadı açıkçası onlar ne yapsa ballı kaymak oluyor. eskisi kadar pozitif değilim bu aralar. ellerim bomboş.

DERYA dedi ki...

hayırlısı olsun canım. ben de seneye gireceğim kpss ye ama aynen ben de senin gibi ümitsizim. malesef bu sınav sistenine ayak uydurmak zorundayız:( üzme tatlı canını, elbet bi yerde kısmetin vardır:)

tarih84 dedi ki...

DERYA: hakkında hayırlısı Deryacım.

masalevi dedi ki...

canım benim seni o kadar iyi anlıyorum ki, sadece kpss değil daha başka bir sürü şey için onca emek verdim bu sene maddi manevi ve neye el atsam elimde kaldı maalesef. bir çoğu da haksız yere. her yerde torpil, haksızlık. mülakatlarda kimine adını sorup 80 veriyorlar, sen her sorularını cevaplıyorsun 30 alıyorsun. bu ülkede hayat eşittir adaletsizlikmiş başka sözüm yok.
ama vazgeçmek yok. şu an üzüntümüz taze ama hemen bırakmayacağız bu işi değil mi? hayal kırıklığını atlatmaktan başka çaremiz yok..
kendine iyi bak canım..

tarih84 dedi ki...

masalevi:benim için kpss yeni bir serüven değildi 2 yıldır ciddi bir çalışma sergiledim toplamda 3 yıl. Adaletsiz bir ülke kabul ama artık bu adaletsizliği de geçti buna ibnelik diyorum ben. Allah tanımayan Allahçıların oyunu!

tutsak dedi ki...

Herşeyde bizim bilmediğimiz bir hayır vardır mutlaka. Sisteme kızabiiriz yöneticilere öfkelenebiliriz, bizleri kendi görüşleri doğrultusunda gütmek isteyenleri boğmak isteyebiliriz ama yine de en sonunda evren kendi planını yaptıklarımız doğrultusunda bizlere geri iade eder. Hatta en hayırlısını. ÇOK sevdiğim bir söz vardır ''sen doğru ol kem belasını bulur''.Buna inanın lütfen.
Sevgi ile kalın

tarih84 dedi ki...

tutsak: ahh kem belasını inşallah bulur, bunca ahh bunca can acısı hak yeme nereye kadar. isyanım canımın çokça yanmasındandır. ben şükür dedikçe hayırlısı deikçe daha beterleri ile karşılaşmam ve o it kopyacıların hakkımız olan yerlere atanmış olmasının kabullenmeyişindendir.