2 Haziran 2011 Perşembe

Tatlı Adımlar, Güzel Başlangıçlar...

Photobucket

Son günlerde kolaj işine merak saldım demiştim, işte bir yenisi:)

Bugün çok yorgun, halsiz uyandım. Bunu tersine çevirecek bişiler yapmalıydım. Hemmen bilgisayarın başına geçtim, ortaya bu kolajlama çıktı. Fotoğraf penceresi de ekledim ki bu günün bakış açısı tatlı olsun devamı güzel gitsin istedim. İşlerim(ben iş diyim siz ders anlayın) rast gitti. Yarıda kalmış soru bankası bitti ödevlerimi derledim, yeniden ders çalıştım... şimdi de kek pişiriyorum arkadaşım gelecek son ödevimi birlikte yapacağız. Artık kafamın basacak yeri kalmadı, beynim durdu, takviye kuvvet gerekli dimi:) Arkadaşlıklar iyidir, seni düşerken tutar ve eskisinden de iyi noktaya taşır. Melikem, çocukluk arkadaşım yetişti imdadıma:) Kıssadan hisse: gün ne kadar güzel başlasa da bir anda kararbilir ve gün ne kadar berbat merhaba dese de bir anda güzelleşebilir. Herşey bizim elimizde, yılmak yok- umutsuzluk lugatımızda yok! aja ja hobbaaa... Siz siz olun feleğe teslim kalmayın bu hayat mücadele etmeye değer çünkü hayat yaşamak çok güzel!

Tarih84

8 yorum:

kamikaze dedi ki...

Mütişş bir kolaj canımm ellerine sağlık:) içim açıldı.İşlerin bundan sonra ve daima rast gitsin.hayallerine emin adımlarla ulaşman dileğiyle.Melike arkadaşına da selamlar:)

Nalan dedi ki...

güzel olmuş, hemde zevkli bir uğraş :)

YILDIZ dedi ki...

Arkadaşlıklar iyidir, seni düşerken tutar ve eskisinden de iyi noktaya taşır.
ne güzel demişsin canım

çok cici,çok tatlı,iştah kabartan bir kolaj olmuş;)

tarih84 dedi ki...

kamikaze:sağolasın tatlım:) hazırlarken benim için de güzel oldu:)Melike biraz önce gitti o da selam söyledi:)

Nalan:haklısın uğraşırken nasıl zman geçiyor anlamıyorsun:)

YILDIZ:teşekkür ederim:) son günlerde sıkıntımı alıp rahatlatan, hayatıma huzur katan dostlarla çevriliydim:) Allah eksikliğini hisseden herkese nasip etsin böyle iyi dostlar:)

Gülcan dedi ki...

bencede güzel olmuş klavyenize sağlık.

tarih84 dedi ki...

Gülcan: teşekkür ederiiim=))

Syhn dedi ki...

öyle elbet..
devam devamm ;)

tarih84 dedi ki...

syhn: =))