9 Haziran 2011 Perşembe

Sınav Günü Bir Müjdeli Haber:)

Photobucket
21 Nisan günü, yani doğum günüme 1 kala sevinç çığlığı attıran haberden daha önce BURADA bahsetmiştim sizlere. Hikayemize kaldığı yerden devam edelim:) Joey Potter'ım, tatlım, arkadaşım canımm düşünmüş taşınmış karar vermiş bu kız bu haberi duymalı demiş ve beni aramış:) İyi ki de aramış:) Tarih84 sana bişi dicem ama bak iyi bir haber, sakın telaş etme. Senin oppan(aşkın,sevdiceğin) hayranları ile toplaşmış, bir açıklama yapmış: Le je ah ile 1 ay önce yollarını ayırdıklarını söylemiş hobaaaa tutmayın beni yuppiii:)) Olay, yorumlardan öte asıl mevzu bu haberin benim sitresimi alması ve sınava relax modda girip geçer not alacak kadar(hatta biraz fazlası) sınavımı rahat tamamlamamı sağlamasıdır.

Öncelikle bu resim tarih sahnesinden acilen silinmeli! Hükmü yoktur!
Photobucket

Ahh aşkım 3 aylık maceranı eline yüzüne bulaştırdın! Biliyorum adisin, kadınının arkasında değilsin hatta en kötü gününde bilsem ilişkiye başlar mıydım diyecek kadar bencilsin! Napalım aşk işte, gözüm kör. Gönlümün gözü açık o da bana yeter:) Ne demiş bir bilir kişi: beş para etmez güzelliğin bendeki aşk olmasa ahhh.. yine de içime sinmeyen birkaç şey var gelecek ne olacağını gösterecek.

21 nisan günü yine sabah saatleri sınava gireceğim bir telefon nefertitimden ismi gibi sevdalara saygılı, sevdalılara sahip çıkan canımm beni arayıp haber vermişti, günümü aydınlatmış neşe katmıştı. Yine bir sabah bu sefer aynı dersin sınavının finali Joey Potterım aradı ayrılığın doğrulandığını açıkladı:) Yine yağmur yağıyordu ve benim sitres yağan yağmurun damlalarına karışıp uçuup gitti! Sanırım 90dan aşağı not almam:) Sağolun kızlar, canlarım benim:)

Tarih84

6 yorum:

Joey Potter dedi ki...

Seneye İngilteredeyiz :)) Esmer bir bomba ile görüntülenen Jung Woo Sung kafalarda soru işaretleri bırakacak :D :D O kadınla bir süre takılacaktı ama kabullenmek zorunda kaldı malum. Sonrasında gelişen olaylarda ise aslıdna kendince haklı.. Ben sana dedim ama böylei, böyle olacak diye. Aynı dediklerim çıktı. Muha ha ha kötü kadın gülüşü :D :D

tarih84 dedi ki...

Joey Potter: delüüü manyak bir çığlık attırdın akşam akşam bana:)) hahaha:) çenem acıdı, İngiltere ha :) hahaha:) olumlayalım olsun, isteyelim gelsin... ama bugün dediklerim, konuştuklarımız milat olsun!

Syhn dedi ki...

deli kız bende ne oldu dedim :)

tarih84 dedi ki...

Syhn: daha ne olsun:) bayramım bu gün:) sınavımdan da 95 almışım:)

Joey Potter dedi ki...

Bana ne oluyor bilmem ama iki de bir bu postunu okuyup duruyorum :)) Senin adına çok sevindim ondandır herhalde :D

tarih84 dedi ki...

Joey Potter: birbirinin sevinçleri ile mutlu olan kişileriz, benim için önemini senden daha iyi kim bilebilir ki? doğal tatlım ben de defalarca okudum bu haberleri=)