19 Haziran 2011 Pazar

Limonata Zamanı! =))

Photobucket
Yoğun, yorucu günler geçiriyorum. Yağmur, sıcak derken haşatımız çıktı. Karpuza saldırıyoruz şişkinliği cabası off bunaldım. Bugün malumunuz Lys günüydü, sabah sınav iyi geçti sıkılmama değdi dedim eve geldim beni bekleyen testlerin başına geçtim. Kpss sayılı gün kaldı. Ahhh çok hızlı geçiyor şu günler ahhh... Ders çalışmakla kalsa iyi, cam kapı açık olursa toz eksilmez. Toz alma diye başlayan maceram domestosla bütünleşmiş halim kalan canım da çıktı. Yoo yeter mi öldürmeden bitmez bu işler. Annemler alışverişe gitmişken yemeğe giriştim soğanda bana oyy gözlerimmmm. Canım nasıl da LİMONATA istedi buzz gibi anne eliyle yapılmışından. Şekeri az buzu çok olanından. Çay demledim, limonata isteğimi kolay yaparak dindirdim. Yalnız kolaj baştan sona limon doldu:) Yorgun netten uzakta 20 günüm var, arada uğrar hal hatır soruşurz. Kendinize süpper bakın. Sizleri iki sevdiğim kliple bugünlük veda ediyorum:)


Tarih84

8 yorum:

Joey Potter dedi ki...

Ayy ne güzel gider sıcak yaz günlerinde serin güzel yapılmış bir limonata. Herkes iyi yapamıyor. Gel yaz bitmeden ben sana yaparım en güzelinden :D Çeşitli tarifler var elimde :D

tarih84 dedi ki...

Joey Potter: ohh miss bir bakmışsın yaz bitmeden 2 yıllığına istanbullu olmuşum:) ben de kuzuma makarna açarım. bugün onca yorgunluğa bir beze de makarna açtım yaptım.

Syhn dedi ki...

ben üşeniyorum limonata yapmayaaa.. hazırlarda kesmiyor beni :/

dur şimdi klibi ilk kez izliyorummm :)))

tarih84 dedi ki...

Syhn: ben üşenmiyorum da yapınca dibini görene kadarn içiyorum sonrada pişman oluyorum:) o nednele kaçıyorumn:)

mavi dedi ki...

ah benimde yaz günlerinde gözde içeceğimdir limonata. Birde portakal suyu ama onu yaz kış içerim zaten.
Yalnız ben yapamadığımdan hazırlara sarıyorum :D

tarih84 dedi ki...

mavi: ben de üşendiğim için hazıra sarıyorum, kendim yaptımmı sanki tüm sülaleyi doyuracak kadar yaptığım için tüketim sonrası kilo korkusu uzak durduruyor:)

»fashionmaniacagla. ♥ dedi ki...

canim cekti yaaa... :)))

tarih84 dedi ki...

fashionmaniacagla: çekilmeyecek gibi de değil hani:)