6 Mayıs 2011 Cuma

James Blunt Türkiye'de! 25 Haziran İzmir- ARENA'da, Bu Konser Kaçmaz!

Photobucket
Yaklaşık yarım saat önce çok acıktım, ders zaten canımı sıkmıştı, mola kapsamında karşı caddedeki dürüncüye gittim:) Dün akşam balkondan baktığımda karşı caddedeki apartan levhasında network reklamı varken dürümümden ilk ısırığı koparırken James Blunt reklamını gördüm. İlk başta bir giyim firması reklamı zannettim ve Arena- İzmir yazısını görünce kal geldi. Dürümcüde soruyor kızım boğazına mı takıldı ? ayran verem mi ayran hahaha:))) Ne komadi yarabbim adama karşı ilgim falan yok ama konsere ilgim çok!
James Blunt 24 Haziran akşamı İstanbul Küçükçiftlik Park'ta ve 25 Haziran akşamı İzmir Arena'da konser verecek! Sevenleri konser bileti peşine düşmeli!
Arena dışında yer mi yok offf o kadar ters bir yerdeki ya taxi ya da araban ile gideceksin iki seçenekte can sıkıcı arabayla gitsen içemezsin you are beatiful parçası çalsın sen soda yudumla ne romantizm ahhh ya da taxi ile gideceksin kafadan en az 150-180 tl bayılacaksın. Astarı yüzünden pahalı bu olsa gerek.Tarih84

4 yorum:

Adsız dedi ki...

Nasıl daha fazla bilgi için size sorabilir miyim? Büyük posta daha bilmemiz gerekir ...

tarih84 dedi ki...

Adsız: ne sorduğunu pek anlayamadım soğrusu. eğer sorduğun daha fazla bilgi ise biletler biletix gişelerinde satışa sunuldu ya da yakında sunulur. malum talep çok. konser izmir için: bayraklı-arena da olacak. ulaşım zorluğu var ama arabanız varsa yön tabelaları sizi oraya ulaştırır:)

Joey Potter dedi ki...

Canım üstteki Spam sanırım. Google translati kullanarak spam mesaj bırakabilyor botlar.

tarih84 dedi ki...

Joey Potter: haklısın olabilir.