22 Mayıs 2011 Pazar

Ford Focus'tan Kendi Kendine Park Eden Araba Çıkmış

Photobucket
Yerim seni FISTIK=)) Hem sexy hem akıllı tam bir teknoloji harikası, sevdim seni! Tabi senin bana gelebilmen için önce sayısal lotunun bana gelmesi, sayıların vahiylenmesi gerekli=( Olmadı ne yapsak şimdi? ahhh aşık oldum bu arabanın özelliklerine! Arabaların anbilemlerini gösterseniz bilmem ama bu arabanın özelliği sayesinde yedi ceddini sayabilirim o kadar yüksek bir çekimle sardı beni:) Yaklaşık 3 sene evvel volkswagen touran bu özelliği keşfetmiş, ihtiyacı anlayıp kendi kendine park edebilme özelliğini eklemiş. Ford'da anlamış ki dert büyük talep de çok yeni özellikler ekleyip bizlere tanıtmış.

Ford Focus With Active Park Assist:
Kendi kendine park eden, otomatik olarak fren yapan, virajlarda üstün yol tutuşu sağlayarak virajı güvenle alan, çevreci motoruyla daha az yakıt harcayıp, daha fazla güç üreten ama en önemlisi sizi düşünen Yeni Focus, çok akıllı! Yoğun şehir trafiğinde dikkatinizin dağılması olasılığına karşı Yeni Focus güvenliğinizi düşünüyor: öndeki araçla aranızdaki mesafeyi ölçüp, öndeki araç ani fren yaptığında, Yeni Focus da otomatik olarak fren yapıyor. En dar sokakların en dar aralıklarında park yeri bulma ve park etme probleminize karşı Yeni Focus rahatınızı düşünüyor: park yerini buluyor ve kendi kendine park ediyor! Virajlarda üstün yol tutuşu sağlayan Yeni Focus sürüş keyfinizi düşünüyor: yolu saniyede 100 kez tarıyor ve yol şartlarına hızla uyum sağlayarak, virajlarda yolu kavrıyor.

Daha ne isterim dimi=)

Tarih84

2 yorum:

Joey Potter dedi ki...

Bu araba kadınlar için mi tasarlanmış? Söz bebeğim piyangodan para çıkınca bir sana, bir bana alacağım :))

tarih84 dedi ki...

Joey Potter: bilmiyorum ki tatlım, kadınların dikkat kesileceği türden hani:) ama tanıtımlarını bir erkek yapmakta! araba kullanmak,park etmek konusunda kadınlara çamur atarlar lakin nice rezil erkek şöförü yollarda katliam-kaos yaratmakta!