9 Mayıs 2011 Pazartesi

Flormar - 413: Channel Çamurunu Sevsinler =))

Photobucket
Koca kış Channel çamur rengi ojesini tırnaklardan eksik etmedik tamam benim baya eksik kaldı ama siz oje severler diyelim bolca sürdünüz sürüştürdünüz. Eee ben de bir fani hem de bayan olunca illa bu renk ojem benim de olmalı dedim, heveslendim. Joey Potter'ın ameliyatı için İstanbul'dayken havadan sudan muhabbetlerimize bu oje rengini ve isteğimi de ekledik. Kuzum ameliyat olalı birkaç gün olmuşken ani bir kararla pazara gittik ve bu oje ile karşılaştık.
Photobucket

İzmir'e döndüğüm hafta bir talihsizlik sonucu oje kırıldı, içim buruldu. Zaten oje sürmeyi de beceremezdim:(( Hayat işte ocak ayında da ben ameliyat oldum ve kuzum koştu geldi yanıma. Her zmanki gibi elleri kolları doluca, ahh be canım senin yüreğin zengin ne gerek var! Hediyeler başka yazıya:) Ameliyat zamanıma denk geldiği ve o anları hatırlattığı için elim bir türlü yazmaya gidemedi malesef:(( İşte canımm onca hediye arasına bu ojeyi sıkıştırmış. Ben de doğum günüm gecesinde kuaförümün usta sürüşü ile ojeme, çamur renkli tırnaklarıma kavuştum:) Beğendim, sevdim lakin tek başıma sürmeyi becerebilir miyim orası meçhul.

Tarih84

2 yorum:

Joey Potter dedi ki...

Yer kuzun seni :)Bu doğum günün geçti ama hediyelerin yolda. Hastaydım :( Ve inanamayacağın kadar minimalist bir paket :( Tek bir küçük sürpriz var onu da bakalım beğenecek misin? Çok yakışmış bu arada. Ama benim rengim değil biliyorsun.

tarih84 dedi ki...

Joey Potter:ben bu rengi çok sevdim kuzum:) bu arada kargon 20dk önce geldi kulaklarım uğulduyo hastayım konuşmaya bile sesim çıkmıyo yoksa hemen arıcaktım. anahtarlığa aşık oldum!