28 Mayıs 2011 Cumartesi

Ben.. bugün ve bir süre...

Photobucket
Ben: bu aralar depresif, dalgın biri haline dönüştüm. Kpss mi finaller mi hayat mı hava mı bilemiyorum. Sebep çok aslında bir o kadar da yok! Cümle düşüklükleri başladı yoksa açıldım kendime mi geldim ne? =)) Bilinmezlik hakin, sıkıntılı halim, dert arasam çok aramaya bile halim yok... beni bile anlatamaz hallerdeyim.
Bugün: Sabahtan beri ne yapacağını unutan bir oraya bir buraya savruluk bir haldeyim. Bütün gün ders, ödev, kuzenimin dersleri, onun ödevleri, yok yetmez komşu kızı sbs dersleri yardım oyy derken yağmurun en şiddetli, indirdiği sıralarda ev alışverişine çıkmam, sıçana dönmem, şemsiye açmayı unutarak yürüyüp yağmur kesilirken kocaman şemsiyeyi taşıdığımı hatırlamam gibi şaşkınlıklarla dolu. İnterneti açıp başına geçmeyi unutmak, çorbaya defalarca tuz atmak... özetle bu günüm rezalet.
Bir süre: kpss yoğunluğu, ders derken nete girsemde nette faaliyet gösteremeyeceğim...kafamı toplayamıyorum. Bir ara bekleyen birkaç yazımı derleyip yayınlasma da bilinki temmuza kadar hayır yok benden. Faydalı işler de yapıyorum lakin beni kesmiyor istediğim ölçüde olmadıkça agresifleşiyor kıırıcı oluyorum. En sevdiğim bloglara bile uğrayamayacak kadar bitkin, yılgın bir haldeyim.
Ben de durum bu... bitkinim... ne zaman kendime gelirim bilemesem de bazen günlerce sürecek gibi gelen hal-i ruhuyet bir iki saatte bile toparlanabilmekte benim hala umudum var=)
İşte böyle...
NOT: kolajlar bana aittir, bu aralar yeni merak alanım: moda-kolaj=)
Tarih84

11 yorum:

Joey Potter dedi ki...

Yaz rehavetidir canım KPSS gerginliği de cabası. Geçer diyelim, geçsin. Kolajlar yakıyor sen çözdün bu işi :)

kamikaze dedi ki...

canım her şey yoluna girecek merak eme;) kpss sınavın süper geçecek,çok harika bir öğretmen olacaksın.her şey gönlüne göre olsun.biz seni takipteyiz:)

Syhn dedi ki...

kolajlar harika!!
sen öyle desende senden temmuzdan önce de sonra da hayır var canım :)

tarih84 dedi ki...

Joey Potter:valla nedir ne değildir bilmiyorum bildiğim tek şey unutkanlaştığım.Unuttuğum dersler değil hayat ve yapmak zorunda olduklarım:(

Kamikaze:ne güzel temenniler bunlar tatlım, sağolasın, inşallah be canım inşallah atanırım hem de istediğim şekilde istediğim yere.madem diliyoruz tam olsun dimi:)

Syhn:sağolasın tatlım:) kolaj işini baya sevdim:) yaza coşturucam vallahi:)

mydestiny dedi ki...

Kolaj çok güzel olmuş:) Bu yoğunluğunun geçmesi dileğiyle. Kolay gelsin^^

tarih84 dedi ki...

mydestiny: çok teşekkür ederim, amin inşallah faydalı bir süreç yaşarım.

mavi dedi ki...

kolaj süper yavrum nasıl yapıyorsun yahu?

tarih84 dedi ki...

mavi: baya sevdim kolaj işini, aslen basit tek olay neleri kullanmak istediğinin seçimi gerisi kes yapıştır yerleştir:)

masalevi dedi ki...

aynen canım benim de ruh halim hiç olmadığı kadar kötü bu günlerde.. sebep nedir, mezuniyet mi boşluk hissi mi ellerimin bomboş olması mı tam olarak anlamadım, aslında hepsi muhtemelen.. sorumluluk almak çok zormuş bunu anladım sadece..
ama geçecek, hepsini atlatacağız! fighting!^^

DERYA dedi ki...

Ben de 2012 de gireceğim kpss'ye fakat şimdiden stresliyim. Bir de şimdi bu sınav rezaletleri ortaya çıkınca insan ister istemez düşüncelere dalıyor derin derin. Allah yardımcımız olsun.

tarih84 dedi ki...

masalevi:inşallah tatlım, yağmurlar, depresif havalarda çok etkiliyor. okulun bitmiş olup sadece sınavlar kalması çok üzücü, çok özleyeceğim benim için çok anlam yüklüydü yüksek okumak.Allah yardımcımız olsun.

DERYA:malesef hükümet değişikliği olmadıkça bize kpss den hayır pek yok tabiki çok üzt düzey başarı sergileyif normal bir puan alıp atanmadıkça. malesef şifre kopya mevzusu kpss için gerçek, kimse aksine inandıramaz beni ve hakkı ile öğretmenlik atama için çalışan kişileri. içindeyiz dersleri konuları ve istatistikleri fazlasıyla biliyoruz.