7 Mayıs 2011 Cumartesi

Beastly (2011) Yeni Nesil Gençliğe Aşk Dersi! 49 Days Dizisi Takipçilerini Saracak Bir Film!

Photobucket
Yeni nesil gençlik adını aldığı temsili isminden de belli olacağı gibi pek yenilikçi, yeniyi -heyecanı araken de hayatın özünü-duyguları da kendileri gibi yenileşeceğini sanıp tüketmekte. Hayat bir alıp verme işi bedel maddi peki gerçekten de öyle mi? Maddi olanaklar tavan, popüler, çekici ve çekiciliğinin farkında yüzeysel bir adamın çarpıcı düşüşü!Çocuk önce DAŞŞŞ=))
Photobucket
Sonra NAŞ NAŞŞŞ!
Photobucket
Adamımız bir gün verdiği bir partide yine kendini över de över pislik gibi davranır. Hayatının hep daha iyiye daha kolaya gideceğini sanır. Derken cadının birinin kafası atar, cadılığı bayan olmasından değil harbi harbi masallar aleminden, kader çarklarını işleten bir CADI olmasından gelir!
Photobucket
Sen der haddini aştın, hayat senin pencerenden gördüğün gibi değil. Herkesin seni sevdiğini düşünüyorsun öyle mi aldım güzelliğini gör şimdi gerçekliğini!
Photobucket
Oğlan öyle bir hale dönüşür ki insan içine çıkamaz eski taş haline dönmesinin bir şartı vardır: bu işler zaten şartsız-aşksız olmaz! 49 Days dizisini anımsatan şart: bir kızın gerçek aşkı! Evet bir kızın gerçekten seni sevmesi, oğlan bunun kolay olduğunu sanır, çünkü şimdiye kadar herkes ona tapmıştır yaaa çocum işler öyle yürümüyor malesef!
Photobucket
Bir damla aşkın peşinden koşan oğlumuzun hayat dersleri bitmez eksikliklerle yaşamayı öğrenmesi de gereklidir. Hocası nasıl ama:)) Gözleri görmeyen, laf sokucu hayatın profu bir hoca:) Gerisi seyirlik. Filmin konusunu da anlatmak isterdim malesef bulamadım kısaca bahsedilmiş bu kadar anlatımı izlediğim dizi tecrübelerime ve de fragmana borçluyum. Sinemalarda yakında gösterilecek, ben de sinema kanalındaki tanıtımlarda gördüm, merakla bekliyorum.


Tarih84

6 yorum:

~kendisi dedi ki...

Süper gözüküyor :) Tanıtım için teşekkürler. Önce kapak gözüme çarptı sonra da "49 Days takipçilerinin ilgisini çekecek" yazman daha konusunu okumadan "izlemeliyim ben bu filmi" dedirtti.

"Önce daşşş, sonra naş naşşş" yorumuna da çok güldüm, Allah iyiliğini versin e mi? :D Dün vizyona girecekmiş de bu Cuma'ya ertelenmiş okuduğum kadarıyla. Süre olarak da kısa bir film, izlemeye gidilir ^^

tarih84 dedi ki...

kendisi: her yakışıklı erkek bir kere böyle bir kabustan geçmeli:)) ben de gidip izlemeyi istiyorum açıkçası bakalım. valla 3 damla göz yaşı olmasa da çocuğun durum daha vahim bir damla gerçek aşkla hayatta kalabilecek. izlenilesi hele ki 49 days heyecanı içindeyken.

Syhn dedi ki...

güzel bir şeye benziyor.. gelsin de izleyelim :)

tarih84 dedi ki...

Syhn:valla ben şimdiden seanlara bakar gördüm kendimi:)

Joey Potter dedi ki...

Ben de merak ettim canım. Bakındım ama internetten indireceğim :D

tarih84 dedi ki...

Joey Potter: valla film yeni ben de bakındım link bulamadım, Aydındayken foruma kaçarım izlerim bu aralar hocalar seminerdeler ders boşlukları oluyor.