2 Nisan 2011 Cumartesi

NİLÜ'den Uzak Doğu Hediyelerim Geldiii =))

Photobucket

Nilü, uzun süre önce konuşmalarımız esnasında dizileri arşivlediğini, vakti oldukça izlediğinden bahsetmişti. Benim de pc sorunum olduğundan, indirirken pc kasmasından bahsetmiştim. Sağolsun kıyamamış bana ve söyle Tarih neler seversin, hangi oyuncular diziler dedi. Ben de utanmadan sıkılmadan aklıma ne geldiyse söyledim=) dvd konusunda hiç çekinmem:) neyse elinde olanları yedeklemiş dvd işlemi ders okul derken araya zaman girdi bir süre dvdlerim gelemedi, nasıl da sahiplendim direk benim malım gibi bahseder gördüm kendimi =)) sonunda baktı ki bu iş olmuyor araya Joey Potter girdi=) canımcığıma rica etmiş ne olur bari sen postala yoksa bu dvdler Tarihe zor ulaşacak=) benim canım kuzum da utanmadan sıkılmadan dvdler bende bir ara yollarım dedi. Annam ben de bir kıyamet kopması kalk hemen yan sokağınızdaki kargoya git postala dvdlerimi dedim:) Ertesi gün kargoya dvdlerim verildi=) Sanki evladımdan koparılmışımda çocuğumu geri alma mücadelesindeymişim gibi:) Asya+ Dvd denildiğinde = cinnet hali mevcut bende:) Sağolasın canım, gerçekten de uzun süredir istediğim sitelerde videoları kırık dizilere kavuştum, bu yaz baya güzel başlayacak. Kendisi ve Nilü sayesinde baya dvd arşivim oldu. Ameliyat zamanımda Joey'im de dvd getirmişti keyfim tam oldu. Temmuzda dizi izleme keyfi başka:)

Tarih84

2 yorum:

Joey Potter dedi ki...

Benim zarflarım bilem renkliydi hıh :) Seyhan'ın çok hoşuna gidiyor. Hiç gösterme sen benimkileri zaten çantada keklik :)) Aman evladından ayırdık sanki o ne içli haykırıştı. Hem sen nereden biliyorsun bizim yakında kargo olduğunu :D Dandik orası :P

tarih84 dedi ki...

Joey Potter: valla yeni hazırladım snein hediyelerin kolajını:) onları da yazıcam da ameliyat dönemim hediyelerim ya elim gitmiyor için burkuluyor yoksa süpper hediyelerimi herkeslerle paylaşmayı istemem mi aaa ev sevdiğim şeydir hediye almak.