10 Nisan 2011 Pazar

Finding Mr. Destiny: İlk Aşk Hayatına Giren İlk Kişiyle Olmak Zorunda Değildir!

Photobucket


Elimizde taze çıtır, askerden yeni gelmiş, edelelerine feriştahın 20 ciltlik pembe dizi yazacağı bir oppa var. İş değiştirme uzmanı, adalet, vicdan derdinde kendi halinde, kılıkırk yaran işkolik, düzneli, tertipli, azıcık manyak, sünepe, ezik bir Gong türlü maceralar sonunda 36 yaşında İlk aşkını arayanlara yardımcı olmak üzere ajans kurar. Bu ajansa da 2 kızı bekar, asker bir baba kızının artık mutluluğu bulması için ilk aşk saplantısından kurtarabilmek için bu ajansa gelir. Kız kim midir ahhh onu ne siz sorun ne de ben söyleyeyim demek istesem de malesef iki kelam etmeli, oppası olan her kızın ya da %70 kısmının nefretle izlediği Im su.


Photobucket


Filmin bakış açısı beni sardı, ilk başlarda yavan bu film derken çekim kalitesi ile eğlenceli olacak dedirtti sonradan da bu film üzücü be yine dertlenicem oyy söyletti. Filmde kızın ilk aşkını araştıran oppamız (benim oppam belli bu dediğim lafın gelişi aman!) çocuğu düşünürken, olayları canlandırırken birden kendisini görüyoruz ve Gong bu canlandırmalarda taş maşallah DAŞ:) bıyık olayını Koreli erkeklere çok yakıştırıyorum doğrusu, belkide iki tel kılları olduğundandır:) Neyse geçmiş gelecek ve kızın aşık olmak serüveni baya etkileyiciydi. Gong ise araştımacı hallerinde pek ezikti:) Ağlamasına koptum, kızdan korkması çok eğlenceliydi gerçi tek kızdan değil hayattan korkan bir adamdı maşallah:) Hele bir cadı ablası var, ben Hindistan'a gidicem diyor ablası da adamı dövüyor şahane:) Photobucket
Filmi baştan sona anlatacak değilim, hoş anlatsam kaç yazar, alt yazısı çıkmadan defalarca izlendi:) Neyse bu sahne çok çok iyiydi, Gong kamera karşısında baya rahatlamış:)


Photobucket


Veee filmin bu can alıcı sahnesinde bizim çocuk büyüdü dedim:) Afferim:) Vee bu yazı sonrası beni katledecek arkadaşlar: La Fea, Nefertiti, Mavi, Eymasar, ...


Tarih84

4 yorum:

La Fea dedi ki...

Ahh aşkım film çekerde ben izlemez miyim? Oppama sulanmadığın sürece hayatın güvende merak etme :) Eğlenceli bir film ben beğendim. İzlenir yani.

Syhn dedi ki...

ben de izlemek istiyorum bu filmi!

ama ben bıyık mıyık hi. mi hiç yakıştıramıyorum bunlaraa :D

kamikaze dedi ki...

merhaba pudra tozu.seninle izmir blog yazarları buluşmasında tanıştığım için çok mutlu oldum:) iyi ki geldin.bloğunda çok güzel.filmi çok güzel anlatmışsın.izlemek istedim.bundan sonra takipçin olacağım.sevgilerimle.

tarih84 dedi ki...

La Fea: aman dünya ahiret ajussim olsun:)

Syhn: izle şekercim, keyifli bir film sadece fazla uzun ama olsun izleniyor:)

kamikaze:çok mutlu oldum:) hoş geldin bloğuma, inşallah bundan sonraki toplantılarda da hep beraber oluruz:)