16 Nisan 2011 Cumartesi

Doğum Günüm Yaklaşırken İçimdeki Kıpırtılar: duy sesimi ŞANS perisi!

Photobucket


Görsel Kaynak


Yaşınız kaç olursa olsun, hangi yaş aralığına yaklaşırsanız yaklaşın içinizdeki minik doğum günü kızı rahat durmaz, düşler aleminde uçar, umudun savurduğu bulutlar üzerinde zıplar, sonra pırıltılı bir yağmur başlar, o damlalar size her değdiğinde içinizi bir acaba işler veee derken kapılıverirsiniz hayal denizinde düşler gezisine:) Bu sene plan yapmayacağımla başladım doğum günü serüvenime, bir bakmışım sade bir gün olsun diyorum, sade günden kasıt hastası olduğum Danielle steel'den bir roman almak yanında da severek tükettiğim biradan yudumlamak.


Photobucket


Sonra durup düşünüyorum neden sade bir gün olmalı, sadeliğin içinde güzel bir güne ne dersin diyorum kendime, kendi kendime konuştuğumu anlayıp toparlanıyorum:) Evet çokça dile getiririm: ''her şey istemekle başlar, iste ki olsun, dile ki gelsin...'' evet tılsımlı bir dokunuş, minik bir istek sonrası dostların neşeli sesleri ile büyüyen bir gün:) Planlar yapılıyor: Alsancakta olalım, kordonda takılalım, kodon mu hımmm deniz manzarılı bir restoranda dış mekanda olalım, midye yemeyeli çok oldu, off midye mi tamam birayla tamamlayalım, bira mı ayy patates de ekleyelim:)) bu konuşma devam ediyor farkındaysanız pasta yok!


Photobucket


Yine bu aralar çokça bahsettiğim bir konu daha: baktığım beğendiğim gün ne olur ne olmaz diye bütçemi kısıtlamamak adına almadığım sonrasında istediğim rengi bulamadığım kolye ve küpenin yasındayım:(( Forever new mağazasında pudra pembesi gül ve küpe...sonradan beyaz küpe buldum ama pudra pembesi hemen bitmiş şansıma ahhhh doğum günü alışverişim eksik başladı, converse modeli hayal kırıklığı, lacoste modeline razı kalış ve almamayı seçmek... ilk defa kıyafet-aksesuar-ayakkabı seçemedim. Kal geldi! Neyse birşeyler illa giyer giderim yeni olması şart değil!

Photobucket


VE bu ayakkabı, ahh markasını, tasarımcısını bilmiyorum, hoş bilsem bütçemi aşabilecek kalitede durmakta, bileğimin hassasiyeti sebebiyle fazla giyemeyeceğim bir model, bilek sorunum olmasa bu yaz hakkını verebileceğim sıklıkta ayağımdan düşürmeyeceğim bir modeldi ahh, işte bir doğum günü uhdesi daha... neyse moraller hala iyi, gün ne getirir bilinmez di mi=))

Gün be gün planlar yapmaya devam:)

Tarih84

7 yorum:

Syhn dedi ki...

şans perisini bulmuşken isteme işini biraz daha abartırsın diye sanmıştım.
ayh prd. ben seni kendimle karıştırmışım :)

Joey Potter dedi ki...

Dur bakalım şans belki yüzünüze güler :D

kamikaze dedi ki...

canım şimdiden doğum günün kutlu olsun:) sevdiklerinle sağlıklı,mutlu,huzurlu niceee upuzuuuun yıllar geçirmeni dilerim.her şey güzel gönlünce dilediğin gibi olsun:)

иαℓαи dedi ki...

seyhancım doğru demiş , bence de listeye fazladan birşeyler daha yaz :)

Her dileğin kabul olsun....

tarih84 dedi ki...

Syhn: valla adedi değil de istediklerim olsun, bir kere de istediğim olsun dünyalar benim olur:)

Joey Potter: belki de kimbilir dimi:)

kamikaze:aminn sağolasın:) ama doğum günüme daha var, 22 nisan bakalım inşallah güzelliklere açılan bir gün olur:)

nalan: yazsam mı ki:) bilemedim bak şimdi eyy şans perisi duy yoğun istek var:)

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ dedi ki...

Senin dilediğin ne varsa olsun!
Sen özel bir insansın, ben herkesi severim ama herkese özel demem bilirsin beni! Yine sesini duymak süper geldi güzel dost! Sarıldım kocaman!

tarih84 dedi ki...

STİL DİREKTÖRÜ: ahh benim için de ilaç gibiydi, enerjim, hayata tatlı bakışım canım arkadaşım:)