17 Nisan 2011 Pazar

Danıelle Steel: Toxic Bachelors / Müzmin Bekarlar: Aşkın Tesadüfleri Sevdiğine Kanıtı!

Photobucket

Kitabı bir gecede bitirdim, sabahı zor ettim, ama bu kitabın harikalığından değil benim Danielle Steel tutkum ve bu tarz kitaplara olan açlığımdandır. 2 yıldır adam gibi roman okuyamaz oldum, ders çalışmak, koşturmak, kalan zamanda tarihi ve mesleki kitaplara zaman ayırmaktan pek fırsat kalmıyor:(( Kitap orta düzeyde, ilk defa okuyancaklar için akıcı ve bitiminde sizleri mutlu kılacak bir kitap, Danile tutkunları için vasatın biraz üstü ama tatmin edici!

Kitap tanıtım yazısı: Üçü de iyi arkadaş ve müzmin birer bekârdırlar... Charlie Huntington, hayalindeki mükemmel eş için ulaşılamayacak beklentilere sahiptir... Adam Weiss, genç, seksi kadınlarla kısa süreli ilişkileri tercih eder... Gray Hawk ise aile kurma fikrine bir türlü ısınamamıştır. Yazın Akdeniz’de yaptıkları yat gezisi, bu üç arkadaşın hayatlarını değiştirecek dönüm noktası olacaktır. Charlie, Adam ve Gray’in uçarı günleri Portofino’da sona ermek üzeredir. Bu üç kaygısız bekâr, gerçek aşkın en beklenmedik macera olduğunu keşfedeceklerdir.

Bu kitabı okuduğunuzda: İçinizde aşk kıpırtıları hissedeceksiniz, tesadüflere inanacak, hayata pozitif baktığınızı fark edeceksiniz. Dinginleşecek, hayatı beklemek yerine hayatı yaşamaya başlamak isteyeceksiniz. Yaza kalbinizi, fikrinizi, hazırlama klavuzu niteliğinde pozitif bir kitap, tavsiye edilir:)

İçimdeki baharın enerjisi beni hareketli parçalara yönlendirdi


Tarih84

6 yorum:

Syhn dedi ki...

bir gecede okudun he?
vay be!

tadını çıakrıp bikaç güne yaysaydın olma mıydı ;)

bu şarkıyı ilk kez dinliyorum!!!

tarih84 dedi ki...

Syhn: elime aldığım an bitinceye kadar aç susuz bırakır daniel steel beni:) hatırla şekercim kitaba başlayalı 1 saat olmuş ilk 80syf vitmişti sen aradın hatta o akşam saatler filmi tvde oynuyordu:))

çeşnici Handan dedi ki...

Bir gecede biten kitap gerçekten ilgimi çekti. Teşekkürler.

tarih84 dedi ki...

çeşnici Handan: 360 syf keyifli ve akıcı:) inşallah beğenirsiniz:)

Joey Potter dedi ki...

Aşk romanı sevmem ve bu kadınında klişelerle ilerlediğini düşünürdüm. yine öyle düşünüyorum ama madem sen okumuşsun demekki anlatacak bir şeyi var. Alırım bir ara belki :D

tarih84 dedi ki...

Joey Potter: bu kadın için tarafsız olamıyorum biliyorsun belki sevmezsin yavan gelebilir ama şunu bil ki benim gibi kısıtlı vakitte okuma açlığı ile bir yada iki kitap okuma zmanında mesleki kitapları bir köşeye itip bu kadının kitaplarına yöneliyorsam vardır bişi:)