13 Nisan 2011 Çarşamba

Bir Süre Ara Veriyorum!

G Ö R S E L =))

Bunu da fotoğraftan sayın:))

İlk defa fotoğrafsız bir yazı bloğumda yer alıyor, takip edenlerin de çokça şaşıracağı bir durum. Photobucket bakımdaymış mış, bakımdan çıkınca fotoğraflarımın akıbeti çıkacak ortaya. İnşallah bir sorun kalmaz ve kurtarabilirim. Yedekleseydin, şuraya aktarsaydın gibi cümleleri duyar gibiyim. Malesef bu konuda bir bilgim yok, olsa da üşengecim büyük ihtimalle uğraşmazdım. Ne demiş atalarımız bir nüsibet bin nasihatten iyidir! İnşallah ATA SÖZLERİ sözlükte kalır da bloğuma işlemez. Fotoğraf sorunu kesinleşsin iyi ya da kötü ben de bir karara varır ona göre görsel işine çare düşünürüm. Bu süre içinde yeni bir yazı, çok çok acil bir durum olmadıkça yayınlamayacağım. Yoğun günler, ders koşuşturması, özel dersler, kpss derken pek bloğuma bakamayacağım. Bu süre inşallah 1 haftadan fazla olmaz yoksa çok çok özlerim sizleri:(( Görsel sorunu çözüldüğünde yeniden görüşmek üzere...

Tarih84

6 yorum:

kamikaze dedi ki...

başarılar canım kolay gelsin.inşallah istediğin gibi sonuç alırsın.fotoğraf işi de düzelir inşallah.görüşmek üzere.sevgilerimle.

Syhn dedi ki...

hazır olduğunda gel.
her zmn diyorum çok yorma kendini!!!

OZAY dedi ki...

Canım fotograf ışı en yakın zamanda duzelır ınsallah.Kocaman sevgıler benden sana..

tarih84 dedi ki...

kamikaze: teşekkür ederim:)

Syhn: Allahtan sorun halloldu artık kaydetmeyi öğrendim yormam kendimi canım sağolasın.

OZAY:ahh benden de sana kocaman öpücükler, halloldu çok şükür:)

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ dedi ki...

Kolay gelsin bebek foto sorunu olsun derdin üzülme sen hallederiz sarıldım kocaman.

tarih84 dedi ki...

STİL DİREKTÖRÜ: tatlım canımmmm, şükür ki sorun kalmadı, ama kısa sürede yeni bir alana geçicem.böyle bir korkuyu yeniden yaşamak istemem.