18 Nisan 2011 Pazartesi

49 Days: Bir Damla Gözlerinde & 10. Bölümü İzlemeyenler Yaklaşmasın!

Photobucket

10. Bölümün damar sahnesi! Ruhunu teslim etmemek, hayata geri dönmek için 3 kişinin saf(çıkarsız) göz yaşı için başka bir kızın bedeninde tanıdığını sandığı insanların içinde bir yabancı olarak mücadele eden saf kızın kopuş anı! Kalbim paramparça olmuşcasına sızladı, yıkıcı bir sahne. Kızın ezberinin bozulması, hayatı ve insanları sıfırdan tanırken yaşadığıkları bana o kadar da uzak değil, belki de ondan bağlandım bu diziye. İyi dizi sizi bulur ve izlettirir, tanıtımları sırasında aklıma girmişti hani. Kız için herşeyin bittiği, hayat vedası sırasında bir mucize gerçekleşti, hayata veda edişi de ayrı acıydı offf işte hızır da kul sıkışmayınca gelmiyor hani:) Bu diziyi izlerken hep aklıma Sertap Erener'den BİR DAMLA GÖZLERİNDE parçası geliyor.

Photobucket

Öyle çok şey varki içimde... hep sustuk konuşmak yerine...Konuşmadığımız her ne varsa... Seninle sakladım gözlerimde... Konuşmadığımız her ne varsa seninle... Bir damla gözlerimde...


Böyle AŞKA değil 5 yıl 15 yıl YAS tutulsa yeridir! Photobucket

Bir sonraki yazımda diziye eğlence katan karakterin ayrıntılı tanıtımı olacak şimdilik bir kare sizlere, aşk karesi mübarek. 10 bölüm boyunca soru işaretlerimiz cevabını buldu. Bedeni kullanılan kızın neden kendini dünyaya kapadığı ottan beter bir hayata mahkum ettiği, acısının nedeni: böyle müthiş bir aşk kaybı 5 yıl değil 15 yıl yas tutsa bile azdır dedirtti ahh...

Tarih84

2 yorum:

Joey Potter dedi ki...

Ben çok sevdim bu diziyi sabırsızlıkla bekliyorum. Muhteşem Kraliçe de oynayan kız müthiş. Hang Kangın kıza yıllarca için taşıdığı aşkı, hep saklaması, tipik oğlan çocuğu tavırlarıyla kızı itmesi... Tüm tanıdık duyguların başka bir kadının bedeninde yeniden hayat bulması.. Gerçek aşk bu bence.. EMİNİM o göz yaşlarından bir Kanga ait. Ben Scedulerın kızla bir bağlantısı olduğunu anlamıştım. Ayy o çocuk ne tatlı öyle. Çocuk anlamında ama ha ha favorim Hang Kang..

tarih84 dedi ki...

Joey Potter:kızı bad love dizisi ile ilk izlemiştim çok iyiydi oradada.ben de diziyi baya sevdim:)
valla göz yaşı muamma doğrusu ben de kang diye düşünüyorum da o göz yaşı bence değildir çünkü kız kangın göz yaşı dökmesini mutlaka görmeli, yoksa bu yanlış anlaşılmalarla kang arada kaynayacak gibi:)