1 Mart 2011 Salı

Tebrikler Natalie, Bir Oscar Daha Geldi Geçti

Photobucket
Kırmızı halıyı biraz izlesem diye başlayıp sabah 5'e kadar Oscar törenini izledim. Malesef okul günü olduğu için hazırlanma telaşı derken en önemli ödüllerin heyecanı kursağımda kaldı:( En iyi erkek&kadın&film göremedim. En iyi yardımcı kadın& erkek ödülleri şaşırttı. Oscar malum ha deyince vermez illa süründürür oyuncuları, bu nedenle de yıllarca hak edip ödüllenemeyenlerin bu yılda süpper oyunculukları ile taçlanacaklarını sanmıştım. King Speech oyuncularına yardımcı ödüllerde yazık oldu. Colin First en iyi erkek almış, Natalie en iyi kadın çok sevindim:)) Natalie'nin kırmızı halıda can çekişir hallerini görünce bu kadının doğum sancıları mı başladı acaba dedim...vallahi doğurdu doğuracak acaba doğurdu mu? :))
Natalie Portman'dan daha ihtişamlı bir elbise beklerdim, sade, şık ama ben pek sevmedim.
Photobucket
Mila Kunis, Elle Saab'dan giyinmişti. Elbiseye BAYILDIMMM! O kadar sevdim ki woooww dedim bence gecenin elbisesi bu! Elbise hala gözlerimin önünde, Elle Saab 2011 yaz kreasyonu da çok harika, birkaç elbiseye bayıldım.Fashion one tv de defilesi sıkça gösterilmekte.İşin ilginci Justin Timberlake'in kız arkadaşını Mila ile aldattığı dedikoduları çıkmışken birlikte bir ödülü sunmak için sahneye çıkmaları enteresandı:))
Photobucket
Gwen Paltrow, Calvin Clain marka kıyafeti ile muhteşemdi, içinde olmak isteyeceğim ikinci kıyafetti. Gweny bir röportajında Calvin hastası olduğunu, başka bir markayı düşünemediğini belirtecek kadar bu marka dizaynının hastası.
Photobucket
Enteresan bulduğum, giymeyi düşünmeyeceğim lakin iyi işçilik çok değişik dediğim bir kıyafet seçimi. En iyi kostüm dalında oscarı sundu ve bu işin hakkı verilen Alice in wonderland filmine gitti.
Oscar, ödüller, kıyafetler, tasarımcılar, kilo alanlar... verenler... fazlasıyla yazıldı, hakkıyla bloglarda yerini aldı.Ben de izleyebildiğim kadarıyla gözüme çarpan beğendiklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Blog kapatılma saçmalığında bakalım neler olacak...belkide hakkımız gasp edilecek ve benim de son yazım bu olacak:(( Halbuki ne de çok yazacaklarım vardı, ne çok okuyacak şey... offffffff...
Tarih84

Hiç yorum yok: