29 Mart 2011 Salı

Şu Sıralar Ruhum Dingin Diyarlarda Derin Anlamlar İçinde

Photobucket


Başlık herşeyi açıklıyor ha, ne dersiniz? Ders, okul, öğrenciler, aşk Aşk AŞKKKK ahhh ahhh acı, üzüntü, keder, keşkeler ve bitmeyen özlemler... ne kadar pozitifim dimi =))Bu yazıyı bir yandan odamı temizlerken bir yandan youtube'dan favori parçalarımı tıklarken yazıyorum. Bu muhteşem dinginliği(müzikleri) sizlerle paylaşayım derken içimi de dökmeye başlamışım şimdi anlıyorum:)) Biraz parça biraz ben devam edelim öyleyse:)

Rumer - Slow:bu parçayı duyduğum anda vurulup kağıt kalem aradım, unutmamak için, neredeyse 1.5 aydır hergün en az 1 kere dinlerim.Dingin bir denizde slow bir marş okunmuş gibi!Katie Melua - If You Were A Sailboat: 2010'a damgasını vuran bir isim,bir sabah tesadüfen bir öneri üzerine dinlediğim, aylardır üzerime yapışan, kulaklarıma yerleşen parça! Hastayım bu tınıya,''you took a chance on loving me ,I took a chance on loving you '' bu sözlerden sonra daha ne olsun!


Christina Aguilera - You Lost Me: yeni favorim,''I am done, smoking gun, We've lost it all, the love is gone, We've lost it all, the love is gone, You Lost Me'' başka bişi dememe gerek yok di mi:((


Son dönem Meyra'daki değişimi nasıl beğendiğimi önceki yazılarımda da dile getirmiştim, son albümünde aşklayalımı defalarca dinlemiştim, şimdilerde ise slow versiyonu ile benim dingin müzik gurp listemde:)Tarih84

9 yorum:

hayat güzel dedi ki...

aşk Aşk AŞKKKK? :)

tarih84 dedi ki...

hayat güzel: belki de varoluş sebebimiz aşktır, hayat sevince güzel sevince tatlı özel bir kuşu kelebeği.. güzelll yahat aşık olunca anlamlı dimi:)

Pinky dedi ki...

görsele bayıldım. Katie Melua şarkısı çok güzel. çok iyi oldu uyumadan önce, teşekkürler tarihcim ;)

Adsız dedi ki...

Derin sohbete dalmışınız.Çıkılmaz bu işin içinden.Hayatın getirdiklerine bırakın kendinizi :))

tarih84 dedi ki...

pinky: ben de görseli çok sevdim, çok yalın çok sakin:)bişi değil canımcım:)

Adsız:zaten hayatı anlamaya çaılış anlayamayacağımı anladığım zmanlarda koyveriyorum hayat ne getirecekse diyorum:)

Syhn dedi ki...

aşk..
nedeni bahar :)

tarih84 dedi ki...

Syhn: hahaha:)) çok sağlam bir nedene bağlayış:))

sophie'nin dünyası dedi ki...

tatlı bahar esintileri sarmaya başlamış bence içini.havadaki bahar ve aşk kokusuna bırak kendini,bak nasıl daha da güzelleşiyor her şey.

tarih84 dedi ki...

sophie'nin dünyası: haklısın biraz hayatı geldiği gibi kabul edip yaşamak lazım hoş kabul etmesek kaç yazar:)) benimkisi de laff:))