25 Mart 2011 Cuma

SAMSUNG BEYAZ'dan ZARİF Bir Jest! =))

Photobucket
Çok sevdiğim yemek bloglarında sıkça gördüğüm Samsung Beyaz etkinliklerie içim gidiyordu. Ne zaman İzmir'e de gelecek, gelirse ben akıllarına gelebilecek miyim diye hayal kuruyordum. Samsung aşığı olduğumu duymayan kaldı mı=)) Derken yorumum üzerine tatlı blog sahibesinden bir mail aldım sonrasında SAMSUNG yetkilisinden, sağolsunlar ne kadar düşünceli ve ince insanlar. Bana Samsung etkinliğinde muhteşem, pratik tariflerin olduğu kitabı hediye etmek istemişler=) Olleyyy samsung sonunda beyaz eşya alanından sesimi duydu:)
Photobucket

Akşamın saat 22:15 suları, baya geç kapı çaldı ve kargom gelmiş, ben sevinçten öyle bir hevesle aldım ki adam önemli bir evrak, ya da aşk mektubu aldım sandı. Evet önemliydi çünkü o bir SAMSUNG eseriydi, Samsung eliyle beni bulmuştu:) Kitabı incelerken çokça şaşırdığım oldu. Beşamel sostan, müthiş pratik tariflere hatta sahanda yumurtaya kadar:)) Evet sahanda yumurta tarifi bile var:) İlerleyen günlerde tarifleri deneyeceğim ve yeniden burada yazacağım:)
Teşekkürler Samsung!
Tarih84

NOT: tarifleri denerken biraz bocalayabilirim, evde hala mikro dalga yok ve anne ikna edilemedi, mutfakta yer yokmuş, yakında ne kadar gereksiz robot varsa bir cinnet haliyle atıp yer açıcam az kaldı! Kpss bu sefer seni aşmalı, paramı kazanıp özgürce istediğimi hesap yapmadan almalı.Bazen küçücük(maddi) şeylere ikna edilemeyen ama beğendiğiniz bir kotu size sormadan dünya para sayan aile üyeleri olabiliyor!Ev resmen teknoloji çöplüğüne döndü ama hala mikro dalga yok bu da enteresan:))

Hiç yorum yok: