10 Mart 2011 Perşembe

Kendisi'den Süpriz! Hediyelerim Gelmiş:))

Photobucket
Fıstık, sözünün eri, düşünceli, çokkk ZEKİİİ! canıımm çingum, Athena dizisi yeni başladığı sıralarda bana bir söz vermişti. Tarih84, madem bu kadar seviyorsun ben diziyi indiriyorum sana da dvd yapar yollarım. Canımı ye ben daha ne isterimmm:)) Daha dizinin alt yazıları tamamlanmamışken haberi geldi, dvdlemeye başladım istediğin başka birşey var mı? İris ve jung woo versiyonlu gumıho dedim. Dün en yoğun zamanda ve de en sıkıcı anında aldığım msjla havalara uçtum. Msjda dvdler kargoda, bu da numara istersen netten takiple dedi, metroda deli gibi sevinen çatlak ben saatleri saymaya başladım:)) Dvd aşkına bugün çok yoğun ders çalıştım, özel ders öğrenci saatimi erkene çektim ve öğlen bir süprizle karşılaştım kargom gelmiş. Akşama kadar sabrettim, ve o da neee? Birden çok dvd, dedim noluyor bir de mektup.
Photobucket
Sevgili arkadaşım Kendisi oturmuş üşenmemiş dvdler ne kadar alan tutar, her cd de ne kadar boş alan kalır sonrada başlamış hesaplamaya, her dvd kendi içinde ayrı.Hem dizi hem film hem müzik albümleri var. Mesela bir dvd de diziden 3 bölüm+ bir animasyon film+ müzik albümü var. Zeki kızsın be çingum, inci gibi yazısıyla tek tek yazmış yetmemiş açıklayıcı birde 3 sayfalık mektup yazmış:)) Albüm, film, dizi, anime isimleri, konuları, nasıl izlediğini..hatta müzik albümlerinin geçmişleri, müzisyen kariyerleri, oyuncular...Allahım sen nasıl düşünceli bir kızsın öyle. Dvdler de parfüm kokulu:)) Hatun dvdleri kokoşlamış da yollamış:))Valla aldığım en incelikli dizi&film hediyesi. Bana isimsiz kopyalasan bile ben sevinçten uçardım, Allah çok istediğin bir şeyi bir anda birden bire hiç ummadığın şekilde sana nasip etsin. Sıkıntılarını bir toz gibi uçurtsun, pembesi güneş ışığında silinmeyen aksine daha da parlayan bir hayat nasip etsin...beni sözsüz bıraktın ben sana ne diyim nasıl teşekkür edeyim bilemedim..sağolasın canım:))
Tarih84

5 yorum:

Syhn dedi ki...

bayılırım böyle hediyelere :)))
bende bi diziyi yollayamadım sana utandım şimdi :D

mavi dedi ki...

Kendisi şu blog aleminde gerçekten merak ettiğim birkaç kişiden biri. Tabi herkesle tanışmak isterim ama birkaç kişi var ki cidden inanıyorum muhabbetlerinin tadına doyum olmayacağına. Tanışmış olduklarımda hiç yanılmadım eminim onda da yanılmayacağım. Burdan da gördüğümüz gibi süper bir hatun kendisi :D
Hediyelerini güle güle izle en kısa zamanda yorumla olur mu?

tarih84 dedi ki...

Syhn:yok tatlım olur mu hiç öyle, zaten benim bişi zileyecek vaktim yok oluncada başka işlerle uğraşıyorum hep ders adına. bunlar ilaç gibi geldi zaten ama hepsini şimdi izlememin imkanı yok.temmuza dvd keyfi başka:))

Mavi:valla bir tanesi cepte hazır geldiği gün ziledim lakin şu an o adamdan bahsedesim yok günümü zehir etti anladın sen! kendisi bambaşka ya beni çok şaşırttım parfümlü dvd daha ne ola:)) benimd etanışmayı çok çook istediğim birisi, bakalım yaza kısmet olur inşallah ya da ani bir süprizle izmire gelirse merakla bekliyorum:)

~kendisi dedi ki...

Yazını google reader'dan okumuştum ama sayfaya giremediğim için yorumlarınızı görmemiştim. Ayy sen ve Mavi ne güzel şeyler yazmışsınız ^^ Nasıl mutlu oldum anlatamam. Ben de sizlerle tanışmayı çok isterim. Umarım o günler geldiğinde sizi hayal kırıklığına uğratmam :)

Şimdi yeni haberlerle için rahat ettiğine göre Athena'yı güzelce izlersin çingu ^^ Tekrar iyi seyirler :)

tarih84 dedi ki...

kendisi: haklısın tatlım birazcık içim rahatladı ama içimi sıkan başka bir dönemdeyim adı da KPSS 9 temmuz sınavdan çıktığım gibi kore-dvd alemine gömüleceğim:) senin ve nilünün hatta joey potterın gönderdiği dvdler baya koca yaz yeter:))

mavi ve ben bakıyorum da az bile yazmışız, farkında değilsin ama çok incelikli-düşünceli-farklı birisin insan tanışmadan içi ısınıyor sana.Bir iki kez aradım sanırım meşguldün konuşamadık mama çok çok teşekkür ederim.

umarım yüzyüze de görüşeceğimiz günler gelir:)