9 Mart 2011 Çarşamba

İGLO Etkinliği: 5 Mart 2011

Etkinliklerin, güzelliklerin sadece İstanbul'da olduğunu sanıyorsanız yanılıyorsunuz! İglo, İzmirli bloggerlara harika bir gün yaşattı.Unutulmazlar arasında 5 Mart 2011 yerini aldı:) Hastalık sürecimin canıma tak ettiği günlerden birinde aldığım bir mail davetiye ile mutluluktan uçmuştum. Sevgili Tijen, İGLO etkinliğine benim de katılmamı istediğinde sanki tüm dileklerim kabul olmuş gibi sevindim. Carte D'or maceramı bilirsiniz, nasıl deli gibi istediğimi:)) Neyse etkinlik gününe kadar ayağımın iyileşmesi için ne gerekliyse tüm acılara rağmen yerine getirdim.5 mart günü geldi çattı:
Photobucket
Şu limonların şıklığına dikkat:))
İGLO markası & Tijen incelikli ve zarif bir hazırlıkla güzel bir gün için ellerinden geleni yapmışlardı.İzmir, Karşıyaka, Deniz Restoranına gidinceye kadar hyecan doruktaydı.
Photobucket
Balık çorbası, günün süprizi, seveceğimi hiç tahmin edemezdim, ellerine sağlık Tijen.
Restorana girdiğim an sıcak&dostça karşılama ile güne sıcacık başladık.Tek tek tanıştık, hemencecik kaynaştık.Bolca güldük, bolca fotoğraflaştık:)) Selin, Tijen, Figen, Egeden tarifler...profesyonel objektifler iş başındaydı:))
Photobucket
İglonun birbirinden leziz ürünlerini tattıktan sonra İglo sevdiklerimize de tattırmak için elimizi kolumuzu doldurdu. Çok bonkör bir firma doğrusu.Firma hakkında geniş bilgi için: igloturk.com adresinden ulaşabilirsiniz. Günün muhteşem tatlarının tarifleri için: lezzetibol.com dan öğrenebilirsiniz.
Photobucket
Pek kişisel fotoğraf paylaşmasam da o kadar güzel ve özel birgündü ki bir tane yakın poz eklemeli:)) Bugün alışveriş yaparken gözüm dondurucuya gitti, başladım iglo çeşitleri ile diğer marka çeşitlerini karşılaştırmaya:)) çok benimsemişiz İGLO seni, kendi çocuğumuzun notunu komşu cocuğunun notu ile yarıştırır gibi:)) Çeşitleri, görselliği fark katmakta, tadına zaten diyecek yok, HARİKA!
Sevgili Tijen, sıcacık gülümsemen, içten sohbetin, misafirperverliğinle bizleri çok mutlu ettin, hep mutlu olasın.Duruluğun kaybolmasın, gözlerindeki anlam hayatına yeni renkler katsın...
Tarih84

15 yorum:

bocuruk dedi ki...

Ne kadar güzel bir yazı...İnsan bazen düşündüğünü tam ifade edecek cümle bulmakta zorlanır ya. "Kendi çocuğunun notunu komşu çocuğunun notu ile yarıştırır gibi"...Hah işte o günden sonra benim de yaşadığım bu. Müthiş ifade etmişsin :) Tekrar görüşebilmek dileğiyle!
Sevgilerimle...

Sümeyye dedi ki...

ne kadar güzel bir etkinlik olmuş böyle...bi ben katılamıyorum böyle etkinliklere küçük kuzum yüzünden :)

tarih84 dedi ki...

bocuruk:inşallah yeni etkinliklerde yendien görüşürüz:)) o günden sonra farkındalığım arttı:)

Sümeyye:oyyy senin etkinliğin hergün yeni bir dünya desene, yavrucuğun ve onun gelişen dünyası ile yeni oyuncaklar, yeni minik dostlar... süpper:)kuzun büyüyünce açığı tamamlarsın inşallah:)

OZAY dedi ki...

Canım cok guzel bol lezzetlı ve bol sohbetlı bır gundu senı tanıdıgıma cok memmnun oldum.Daha nıce etkınlıklere dıyor ve bloguma beklıyorum..

http://www.lezzetibol.com dedi ki...

İyi ki geldin canım:)
Çok teşekkür ederim...
Ayrıca güzel sözlerin içinde çok teşekkür ederim. ÇOk utandım şimdi:)
Yüzümdeki gülümsemenin mimarı sizlersiniz. Çok keyifli bir gün oldu...
Sizileri ağırlamaktan dolayı hem İGLO adına hem kendi adıma inanılmaz mutluluk duydum. Zaman nasıl geçti anlamadık bile...
En kısa zamanda yine görüşelim
Kucak dolusu sevgiler
İGLO,
Tijen,

Joey Potter dedi ki...

Güzel bir gün geçirmişsin hasretim arttı valla. Bitsin de şu hayat telaşelerin görüşelim sosyalleşelim yine :)

tarih84 dedi ki...

Ozay:valla ben de öyle, abla kardeş mest ettiniz beni:))

Tijen:amiin yendien görüşmeyi çok çook isterim:))

Joey Potter:hayat telaşesi hiç bitmez bir yaz gelsin bir istanbul kaçamağı yaparım artık:))

Aylin TÜRKŞEN AYSEL dedi ki...

Kısmet laptop üstünde tanışmakmış demek. Maşallah toparlanmışsın.

tarih84 dedi ki...

Aylin Türkşen Aysel: evet günden güne daha iyiye gidiyorum, biraz aksayarak, sargılarla geçiyor günler ama birkaç ay içinde birşey kalmayacak Allahın izniyle:) İnşallah birgün kanlı canlı tanışırız:)

çeşnici Handan dedi ki...

Sonunda istediğin olmuş ne güzel ve hem de Iglo etkinliği gerçekten çok şanslısın. Nice güzel etkinlikle4 dilerim. Bu arada tekrar geçmişler olsun .

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ dedi ki...

Belli güzel geçmiş balım ama benim gözüm sende seviyorum seni İglo'm sensin pudram tozum .)

tarih84 dedi ki...

çeşnici Handan:sağolasın, iyiyim çok şükür, valla istedim ve tam oldu:))

Stil Direktörü:hahahah:)) tatlım bende çok çok öptüm:))

Beyaz Kkelebek dedi ki...

Canım seni tandığma çok memnun oldum.Tekrar görüşmek dileğiyle sevgilerimle SLN

YeMeK vAkTi/AyLiN dedi ki...

Harika bir gün olmuş gerçektende :)

tarih84 dedi ki...

Beyaz Kklebek: ben de çoook mutlu oldum tatlım:))inşallah arayı çok uzatmadan yeni bir etkinlikte yeniden görüşmek üzere:)

YeMek vAkTİ/AyLİN:kesinlikle, çok çok eğlendim, çok özenilmiş bir gündü:)