10 Mart 2011 Perşembe

Hyun Bin Ve Lee Yeon Hee 6 Yıl Sonra Yeniden Birarada!


Hyun Bin ve Lee Yeon Hee, HİTE Bira reklamı için 6 yıl sonra yeniden kamera karşısına geçti. Hyun Bin askerde ama kendisi her yerde:)) Bu adam askerlik öncesi en az 1 yıllık reklam çekimi yapıp öyle gidecek demiştim , haklı çıktım. Neyse bu güzel çifti yıllar önce Bir milyonerin ilk aşkı filmi ile tanıdık. İkisinin de ilk başrol deneyimiydi ve adlarını altın harflerle kazımışlardı. Film çok iyiydi, karakterler yaşları ile uyumluydu, izlenilecek bir film! Hatta ne zaman bu filmle ilgili birşey görsem aklıma Gülben Ergen'den Teşekkür ederim parçası gelir. Hyun Bin'in kız arkadaşı ile ayrılık haberleri üstüne bu reklam ilaç gibi geldi magazin basınına!
Bu yazıyı Joey Potter'a ithaf ediyorum, bir nebze Hyun Bin kirizi dinmesi adına:))
Bir milyonerin ilk aşkı filmini İzleyenler bu sahnenin sonsuza kadar sürmesini dilerdi, ahhh ahhh İZLEYİN DERİM O KADDAR!

Son olarak bu film bu parça ile taçlandırılır:

Tarih84

4 yorum:

Joey Potter dedi ki...

Biniee ne zaman dudağında köpük kalsa çağır beni ben temizlerim :))

tarih84 dedi ki...

Joey Potter: varya izlerken aklıma geldi secret garden kahve sahnesi:)) hotaru no hikari sedir sahnesini de hatırlattı:)) sakura şahane, kiraz çiçekleri tek tek dökülüyordu ahhh

Oh Yoon Joo dedi ki...

Çok şeker bir reklam olmuş (: Hyun yine içimi ısıttı o gamzeleriyle (: Ama bu bir milyonerin ilk aşkı videosu var ya yaktı yıktı resmen :( ne filmdi, ne hoş sahnelerdi öyle onlar.

tarih84 dedi ki...

Oh Yoon Joo: hala ara ara bazı sahneleri açar izlerim. o kadar ilaç yuttum da bir tanesi bile aşkı hissettirmedi, hyun binin kıza hazırladığı ilaç şişesi favorilerimden.