4 Mart 2011 Cuma

Farmville oyuncuları çileklerinizi toplayın low :D

Photobucket
Farmville Bir Türk Tarafından Hacklenmiş:))
Türkler bilişim alanında Hackleme rekoru kıracak belli:)) Aslında işleyen beyinlerin gereksiz bilgilendirilmelerle dolu ders programlarıyla paslanması amaçlanan ülkemizde birileri popüler alanlarda işlenerek ilginç şeyler koyuyorlar ortaya.Türkler zeki lakin zekayı işleyecek alanların önünme ösymnin gereksiz kalıplarını koydukça, siyasi iktidarların değişen yönüne doğru eğitim sistemi hallaçpamuğuna çevrilirse potansiyel patlayacak başka alanlar bulacaktır. Facebok malumunuz dünyayı sarmış, Farmville dizilere bile konu olmuş durumda.Çocuk bu merak etmiş, kurcalamış, aklı başmış cümle aleme selam yollamış:))
Her ne kadar net üzerinden oyun oynamamış hatta merak etmemiş olsam da farmville çılgınlığını yakınen arkadaşlardan bilirim. Domuz hediye edip sonra hediye bekleyip, geldiğinde satıp çilek tohumu alanlar:)) Reklamın iyisi kötüsü olmaz işi: bak ben de merak ettim ama artık yaza, malum kpss kapıda:((
Ağaçlara BAYILDIMMM!
Photobucket
Farmville’i hackleyen türk hacker’ın söyledikleri şu şekilde; Benim siteye yada oyuna zarar vermek gibi bir amacım yok sadece eğlence amaçlıdır. Bu sistemle farmville oynayanlara arkadaş listemde olmasalar bile duvarlarına mesaj gönderebiliyorum.Türk hacker’ın bu zamana kadar yazdıklarıda bunlar;
“Hey everyone be relax, your accounts are not hacked. This is a message only. Good gaming!” (Hey millet rahat olun, hesaplarınız hack’lenmedi. İyi oyunlar.)
“Can you hear me again? Farmville players? Yeees, greetings from Turkey to you too.” (Beni yine duyabiliyor musunuz? Farmville oynayanlar? Eveeet, size de Türkiye’den selamlar.

” Bu mesajın sonunda Türkçe olarak şu ifade yer aldı:
“Farmville oyuncuları çileklerinizi toplayın low :D
Haber kaynak için tıktık , resimler google görsel
Yaratıcı Türk Sesini Farmville'den duyurur:))
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Tarih84

Hiç yorum yok: